Ogłoszenia- Niedziela Miłosierdzia

 1. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia.
 2. Zapraszamy na „Godzinę Miłosierdzia” o godz. 15:00.
 3. Przy wyjściu z kościoła możemy złożyć ofiarę na Syrię.
 4. Dzisiaj obchodzą imieniny nasi księża: ksiądz Jerzy i ksiądz Wojciech, a także pan Wojciech, organista. Solenizantom składamy serdeczne życzenia wraz z zapewnieniem o modlitwie.
 5. W poniedziałek zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej Bolesnej o godzinie 17:30.
 6. W poniedziałek obchodzić będziemy uroczystość świętego Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski i Archidiecezji Gdańskiej.
 7. We wtorek przypada na naszą parafię dzień diecezjalnej adoracji Najświętszego Sakramentu. Rozpocznie się ona po mszy świętej o godzinie 8:00.
 8. W czwartek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu po mszy świętej wieczornej. Pamiętajmy o modlitwie w intencji kapłanów i o nowe powołania do życia kapłańskiego i zakonnego. 
 9. Serdecznie zapraszamy do korzystania z nowej strony internetowej naszej parafii; znajduje się ona pod adresem www.parafia-orlowo.pl  Oprócz podstawowych informacji o naszej parafii, na stronie można znaleźć ogłoszenia duszpasterskie, opisy grup duszpasterskich działających w parafii i aktualności z życia naszej wspólnoty parafialnej. Znajdziemy też komentarz do Ewangelii niedzielnej, przygotowywany przez członków wspólnoty świętego Hieronima. Wszelkie uwagi i sugestie dotyczące funkcjonowania parafialnej strony internetowej prosimy kierować pod adres parafiaorlowo@gmail.com
 10. Prosimy o modlitwę w intencji dzieci przygotowujących się do Sakramentów Pokuty i Pojednania i Eucharystii, uroczystość Pierwszej Komunii Świętej  odbędzie się w niedzielę 21 maja na Mszy świętej o godzinie 10:00.
 11. Prosimy też o modlitwę w intencji młodzieży gimnazjalnej, która przygotowuje się do Sakramentu Bierzmowania. Bierzmowanie odbędzie się 10 maja na Mszy świętej o godzinie 18:00. Szafarzem sakramentu będzie Ksiądz Biskup Wiesław Szlachetka.
 12. Otrzymaliśmy kolejne numery Gościa Niedzielnego, Niedzieli i Jasia.