Ogłoszenia- 4 Niedziela Wielkanocna

  1. Dzisiaj rozpoczyna się tydzień modlitw o powołania do służby Bożej w Kościele.
  2. Zapraszamy codziennie na nabożeństwa majowe o godz. 17:30 (w środę- wyjątkowo z okazji Bierzmowania- na godz. 17:00).
  3. W poniedziałek uroczystość Świętego Stanisława, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski.
  4. W środę Ksiądz Biskup Wiesław Szlachetka udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży naszej parafii na Mszy świętej o godz. 18:00.
  5. W czwartek po Mszy świętej wieczornej adoracja do godziny 20:00.
  6. W piątek po Mszy świętej wieczornej rozpocznie się kolejna całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu. Serdecznie zapraszamy na tę modlitwę czuwania przy Jezusie razem z Najświętszą Maryją Panną.
  7. W sobotę, 13 maja, przeżywać będziemy 100 rocznicę pierwszego objawienia Matki Boskiej w Fatimie (13 maja 1917). Rozpoczniemy nabożeństwa fatimskie. Po Mszy świętej o godzinie 18:00 odbędzie się procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej, po procesji różaniec i adoracja do godz. 20:00.
  8. W sobotę na Mszy świętej o godz. 18:00 i w niedzielę na wszystkich Mszach świętych będzie śpiewał nasz zespół Immaculata. Po Mszach świętych będziemy mogli złożyć ofiarę, dzięki której zespół będzie mógł spełnić w tym roku marzenie, jakim jest wydanie płyty, a także przygotować wakacyjny wyjazd. Za wszelką pomoc składamy serdeczne podziękowanie.
  9. Zakończone zostało malowanie kościoła. Prosimy o ofiary na pokrycie kosztów tych prac. Możemy ją składać do kopert, które znajdują się w koszyku przy bocznym wyjściu z kościoła.
  10. Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego, Niedzieli i Jasia.