Zakopane 2017- lato

W dniach 24 czerwca- 2 lipca odbyła się wycieczka do Zakopanego dla dzieci z naszej parafii. Pojechaliśmy z siostrą Wioletą i siostrą Anicetą- bardzo się cieszymy, że mógł być z nami również ks. Krzysztof Rybka.

Pogoda dopisała, przeżyliśmy piękne chwile. Mieszkaliśmy u sióstr Urszulanek, które przyrządzały nam pyszne posiłki. Codziennie uczestniczyliśmy we Mszy świętej i zwiedziliśmy wiele pięknych miejsc. Zdobyliśmy Nosal, odwiedziliśmy Rusinową Polanę, gdzie niektórzy z nas wspięli się na Gęsią Szyję, spacerowaliśmy Doliną Kościeliską  odwiedzając po drodze jaskinie, odwiedziliśmy Czarny Staw Gąsienicowy- bardzo dziękujemy naszej pani przewodnik Agnieszce Sawickiej za bezpieczne prowadzenie nas   górskimi szlakami!

Odwiedziliśmy również miasto Jana Pawła II- Wadowice oraz Kalwarię Zebrzydowską, a także park miniatur w Inwałdzie. Ostatniego dnia wjechaliśmy kolejką (i zjechaliśmy :)) na Gubałówkę oraz odwiedziliśmy Krupówki.

W wolnych chwilach spędzaliśmy czas razem ze sobą, uczestnicząc w różnych grach, zabawach i konkursach.