Ogłoszenia parafialne- XV Niedziela Zwykła, 16 lipca 2017

  • Witamy gości spędzających wakacje w naszym mieście z życzeniami dobrej pogody w sercach i nad morzem a wszystkim parafianom rozpoczynającym urlopy życzymy udanego odpoczynku i wielu pięknych wrażeń.

  • Codzienny różaniec w intencji pokoju o 17.30.

  • W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.

  • W piątek po Mszy św. wieczornej Koronka do Miłosierdzia Bożego.

  • W piątek wspomnienie bł. Czesława, w sobotę święto św. Marii Magdaleny – Apostołki Apostołów.

  • Gdyńska Piesza Pielgrzymka już po raz 32 wyruszy na osiemnastodniowy szlak w środę 26 lipca by dotrzeć na Jasną Górę 12 sierpnia. Spotkania organizacyjne i zapisy w niedzielę 16 i 23 lipca w parafii Niepokalanego Serca Maryi na Karwinach o 16.00. Informacje i zgłoszenia internetowe na stronie www.gdynskapielgrzymka.pl Gdańska Piesza Pielgrzymka wyrusza natomiast w piątek 28 lipca z Bazyliki Mariackiej w Gdańsku o godz. 6.00, a na Jasną Górę wchodzi również 12 sierpnia. Zapisy do grupy biało-fioletowej w zakrystii po Mszy św. i na szlaku pielgrzymki. Matka Boża zaprasza do wspólnego wędrowania. Z grupą gdyńską będzie pielgrzymował ks. Henryk, grupie biało-fioletowej gdańskiej pielgrzymki przewodniczył będzie ks. Proboszcz. Jeśli ktoś chciałby wesprzeć grupy naszych pielgrzymów wodą do picia to prosimy o dostarczanie jej w zgrzewkach do zakrystii, biura lub na plebanię.

  • Poświęcenie samochodów, z racji wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców, odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszach św., a przy wyjściu z kościoła będzie można złożyć ofiary na pomoc misjonarzom w zakupie specjalistycznych samochodów do pracy misyjnej. Jest to letnia zbiórka na misje św.

  • Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego.

  • W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty śp. Łucję Święch, Teresę Gajewską i Grzegorza Milczewskiego. Wieczny odpoczynek…