Ogłoszenia- XVII Niedziela Zwykła, 30 lipca 2017

 

  • Witamy gości spędzających wakacje w naszym mieście z życzeniami dobrej pogody w sercach i nad morzem a wszystkim parafianom rozpoczynającym urlopy życzymy udanego odpoczynku i szczęśliwych powrotów.

  • Trwa piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Osoby, które z różnych powodów nie mogą podjąć pątniczego trudu zapraszamy do duchowego towarzyszenia pielgrzymce m.in. przez udział w codziennej Eucharystii o 18.00, a po niej w Apelu Jasnogórskim. Będziemy w ten sposób w tej tzw. „Złotej Grupie” stanowić duchowe zaplecze pielgrzymki, a pielgrzymi każdego dnia będą modlić się w naszych intencjach.

  • Codzienny różaniec przed misjami parafialnymi w intencji pokoju o 17.30.

  • W środę po wieczornej Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w I czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu do 20.00 a w piątek.

  • W I czwartek spowiedź od godz. 17.30, po Mszy św. wieczornej modlitwa za kapłanów i o nowe powołania do służby Bożej w Kościele – adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.

  • W I piątek okazja do spowiedzi św. i Adoracja Najświętszego Sakramentu. od godz. 17.00., a po wieczornej Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.

  • W I sobotę zapraszamy wspólnotę Żywego Różańca, Legion Maryi i wszystkich czcicieli Matki Bożej na Mszę św. wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 8.00. Po Mszy św. różaniec i medytacja nad tajemnicami różańcowymi.

  • Odwiedziny chorych: w I piątek przed południem chorych z Komunią św. odwiedzi Ks. Andrzej i Ks. Jerzy, a w sobotę zostaną odwiedzeni chorzy Ks. Proboszcza.

  • Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego.

  • W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Henryka Kubiczka. Wieczny odpoczynek…