Ogłoszenia parafialne, XXIX Niedziela Zwykła, 22.10.2017

• Dziś niedziela misyjna przeżywana pod hasłem „Idźcie i głoście” i przy tej okazji jesienna zbiórka na pomoc dla misjonarzy. Przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę na ten cel do puszek.

• Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę przeznaczone na cele inwestycyjne przeznaczone na kontynuacje ogrodzenia cmentarza. Koszt wykonania to 43 tysiące złotych. Ofiary można składać – jak to było do tej pory – w kopercie.

• Zapraszamy na codzienny różaniec całymi rodzinami razem z dziećmi o 17.30.

• Nabożeństwa w tygodniu po wieczornej Mszy św.

– w środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

– w czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.

• W sobotę przypada święto Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

• W Uroczystość Wszystkich Świętych dodatkowa Msza św. o godz. 15.00 z procesją na cmentarzu.

• Przy wyjściu z kościoła wyłożone są kartki na wypominki roczne i bieżące. Za wypominanych zmarłych modlimy się na różańcu przez całą oktawę Wszystkich Świętych. Wypominki składamy w zakrystii po Mszach św. lub w biurze parafialnym.

• Uroczystej koronacji naszej figury fatimskiej dokona J.E. Ks. Abp Sławoj Leszek Głódź w niedzielę, 10 grudnia w czasie Mszy św. o godz. 13.00, która będzie transmitowana przez Telewizję Polonia. Wszystkich zapraszamy na tą podniosłą uroczystość.

• Trwa peregrynacja figury M.B. Fatimskiej po naszej parafii. Chętni proszeni są o zgłoszenie się w zakrystii po Mszach św. Figurkę zabieramy po wieczornej Mszy św. i przynosimy na Mszę św. następnego dnia. Przed figurą odmówmy całą rodziną różaniec.

• Chętnych do współredagowania naszego czasopisma parafialnego prosimy o kontakt z Ks. Wojciechem.

• Zapraszamy na pielgrzymkę do Ziemi Świętej śladami Chrystusa w Wielkim Poście od 11 do 18 marca 2018 r. Program zamieszczony jest w gablocie i na naszej stronie internetowej. Koszt 3200 zł i 90 USD. Zapisy po Mszach św. w zakrystii.

• Otrzymaliśmy nowe numery Niedzieli, Gościa Niedzielnego.