Ogłoszenia parafialne, XXXII Niedziela Zwykła, 12.11.2017

Dziś po Mszach św. zbiórka do puszek na Stowarzyszenie Kościół w Potrzebie – dla chrześcijan prześladowanych na Bliskim Wschodzie. Składka przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na cele inwestycyjne – dokończenie ogrodzenia naszego kościoła.

Przeżywamy rekolekcje ewangelizacyjne. Witamy Ks. Michała Olszewskiego. Nauki ze świadectwami życia i doświadczenia Bożej miłości w życiu w niedzielę na każdej Mszy św., a od poniedziałku do środy o godz. 19.00 zakończone wieczernikami modlitwy jak w Medjugorju. Dla niemogących uczestniczyć w programie wieczornym sama Msza św. z nauką o godz. 8.00.

Trwa peregrynacja figury M.B. Fatimskiej po naszej parafii. Chętni proszeni są o zgłoszenie się w zakrystii po Mszach św. Figurkę zabieramy po wieczornej Mszy św. i przynosimy na Mszę św. następnego dnia. Przed figurą odmówmy całą rodziną różaniec.

Spotkanie wyjeżdżających i zainteresowanych wyjazdem do Ziemi Świętej z biurem pielgrzymkowym w przyszły czwartek 23 listopada, po Mszy św. wieczornej w sali parafialnej.

W minionym tygodniu pożegnaliśmy naszą długoletnią parafiankę śp. Annę Binkowską, fundatorkę ołtarza Matki Bożej. Spoczęła w rodzinnym Radomiu.