Ogłoszenia parafialne, XXXIII Niedziela Zwykła, 19.11.2017

 

  • Bóg zapłać za ofiary dzisiejszej niedzieli przeznaczone na cele inwestycyjne – dokończenie ogrodzenia naszego kościoła. Składka przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby GSD z racji jego święta patronalnego.
  • Przeżywamy dziś Światowy Dzień Ubogich ustanowiony przez Ojca św. Franciszka Listem Apostolskim Misericordia et misera. Ubodzy są skarbem Kościoła dani nam, abyśmy mogli okazywać miłosierdzie innym.

  • Jako owoc rekolekcji zapraszamy na spotkanie modlitewne w środę o godz. 19.00 do Sali parafialnej.

  • Spotkanie wyjeżdżających i zainteresowanych wyjazdem do Ziemi Świętej z biurem pielgrzymkowym w czwartek 23 listopada, po Mszy św. wieczornej w sali parafialnej.

  • Zapraszamy na Mszę św. w 19 rocznicę śmierci Ks. Stanisława Zawackiego, którą będzie sprawował w naszej parafii jego umiłowany wikary Ks. Hubert Kitowski, obecny proboszcz parafii w Goręczynie w przyszły poniedziałek, 27 listopada o godz. 18.00.

  • Trwa peregrynacja figury M.B. Fatimskiej po naszej parafii. Chętni proszeni są o zgłoszenie się w zakrystii po Mszach św. Figurkę zabieramy po wieczornej Mszy św. i przynosimy na Mszę św. następnego dnia. Przed figurą odmówmy całą rodziną różaniec.

  • Z okazji Święta św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej składamy życzenia naszemu chórowi Stella Maris, Zespołowi Immaculata, Panu Organiście i wszystkim angażującym się w muzykę i śpiew kościelny.
  • Od przyszłej niedzieli Panie z Legionu Maryi będą rozprowadzać opłatki wigilijne i świece Caritas na stół wigilijny. Małe po 6 zł, duże po 16.
  • XV Świąteczny Bazar Charytatywny odbędzie się niedzielę 17 grudnia. Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do grupy przygotowującej bazar o kontakt z Ks. Proboszczem.