Ogłoszenia parafialne, IV Niedziela Adwentu/Boże Narodzenie, 24/25 grudnia

• Dzisiejsza IV Niedziela Adwentu to jednocześnie Wigilia Bożego Narodzenia. Nie będzie Mszy św. o godz. 18.00. Zapraszamy na Mszę św. o 22.00 i na Pasterkę o północy. Msza św. o północy będzie sprawowana również w kaplicy Sióstr Elżbietanek.
  • W Uroczystość Narodzenia Pańskiego, pierwsza Msza św. będzie o godz. 830. Kolejne Msze św. będą według porządku niedzielnego.
  • We wtorek II dzień Świąt, Święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msze św. jak w każdą niedzielę.
  • Wizyty duszpasterskie w domach parafian z błogosławieństwem noworocznym – kolędę – rozpoczniemy w naszej parafii po Nowym Roku:

2.01  wtorek     – Świętopełka, Balladyny i Goplany

3.01 środa       – Aldony, Przebendowskich, Światowida i Perkuna

4.01  czwartek – Przemysława, Popiela, Mestwina, Plażowa, Króla Jana III,

Teofila Zegarskiego i Spacerowa

5.01  piątek      – Orłowska, Heidricha, Roszczynialskiego, Zapotoczna i Zaciszna

6.01   Objawienie Pańskie – nie ma kolędy – nabożeństwo przy żłóbku dla dzieci

o godz. 16.00 i o 16.30 parafialny opłatek dla wszystkich wspólnot. Prosimy o przyniesienie ciast na wspólny opłatek.

7.01 niedziela –  Spółdzielcza, Bernadowska, Szyprów, Kaprów, Nawigatorów    i Cumowników

• Na czas kolęd – od poniedziałku do piątku Msza św. wieczorna będzie o godz. 16.00

– po niej udajemy się na kolędę. W sobotę kolęda jest od godz. 14.00 a Msza wieczorna będzie bez zmian o godz. 18.00 gdyż jest to Msza św. z niedzieli. W niedzielę kolędę rozpoczynamy od 15.00.

• Odwiedziny chorych z Komunią św.: ks. Henryk, ks. Jerzy i ks. Wojciech w sobotę 30 grudnia.
  • Peregrynacja figury M.B. Fatimskiej po naszej parafii będzie tylko do końca tego tygodnia. Chętni proszeni są o zgłoszenie się w zakrystii.
  • Codzienny różaniec o 17.30.
  • Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św. o 18.00.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek po wieczornej Mszy św. do godz. 20.00.
  • Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Medjugoria, Czarnogóry i Albanii w dniach od 17 do 29 września. Koszt to 800 zł i 360 euro. Informacje i zapisy po Mszach św. w zakrystii, gablocie i naszej stronie internetowej.
  • Składamy serdeczne podziękowania wszystkim parafianom za życzenia świąteczne. Składamy podziękowanie za pomoc w przygotowaniu świątyni na święta.
  • W kolportażu dziś: Gość Niedzielny, Niedziela, Galilea i nasz Orłowski Zwiastun.
  • W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Teresę Paszkowską, Marka Krause, Eugeniusza Dobrowolskiego. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie