Życzenia

 

Na Święta Bożego Narodzenia pragniemy złożyć naszym Parafianom i Gościom najserdeczniejsze życzenia:

Niech to Święto upłynie w ciepłej, rodzinnej atmosferze, nieprzysłoniętej gorączkowymi przygotowaniami. Byśmy umieli zatrzymać się nad Nowonarodzonym, pomyśleć nad naszym życiem, odpocząć, może coś przeorganizować… Ten szczególny czas Bożego Narodzenia, kiedy w uwielbieniu klękać będziemy przed tajemnicą Wcielenia i adorować prawdę o wielkiej miłości Boga do człowieka, niech przyniesie radość, umocnienie więzi z bliskimi i spełnienie szlachetnych zamierzeń. Oby betlejemska gwiazda zwiastująca Narodziny Zbawiciela rozświetliła swoim blaskiem nie tylko czas Świąt, ale także wszystkie dni Nowego 2018 Roku. Przekażcie te serdeczne życzenia i pozdrowienia swoim rodzinom, szczególnie zaś osobom chorym, starszym i przeżywających rozłąkę z domem.

Wasi Duszpasterze