Ogłoszenia parafialne, 31.12.2017, Niedziela Świętej Rodziny

 

 

 • Kończymy dziś rok kalendarzowy 2017. Zapraszamy nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne za miniony rok po Mszy św. wieczornej.

 • Jutro, w Nowy Rok obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki i Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Msze św. jak w niedzielę.

 • Zapraszamy na codzienny różaniec o 15.30.

 • W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. Nie ma wieczornej adoracji Najświętszego Sakramentu. Przy naszej parafii jest możliwość bezpłatnej pomocy prawnej. W każdy I czwartek miesiąca o godz. 19.00 w salce poradni rodzinnej jest do dyspozycji radca prawny.

 • W piątek adoracja okazja do spowiedzi św. i adoracja Najświętszego Sakramentu od 15.00.

 • W sobotę 6 stycznia, uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. sprawowane będą według porządku niedzielnego. Nie ma w tym dniu kolędy. O 16.00 nabożeństwo przy żłóbku dla dzieci, a o 16.30 parafialny opłatek dla wszystkich wspólnot. Prosimy o przyniesienie ciast na wspólny opłatek.

 • Jasełka przygotowane przez nasze dzieci w przyszłą niedzielę po Mszy św. o 11.30.

 • Program wizyty duszpasterskiej

2.01 wtorek – Świętopełka, Balladyny i Goplany

3.01 środa – Aldony, Przebendowskich, Światowida i Perkuna

4.01 czwartek – Przemysława, Popiela, Mestwina, Plażowa, Króla Jana III,

Teofila Zegarskiego i Spacerowa

5.01 piątek – Orłowska, Heidricha, Kiedronia, Roszczynialskiego, Zapotoczna i Zaciszna

7.01 niedziela – Spółdzielcza, Bernadowska, Szyprów, Kaprów, Nawigatorów

i Cumowników

8.01 poniedziałek – Sterników, Armatorów, Szturmanów, Cyprysowa, Huzarska, Ułańska

9.01 wtorek – Limbowa, Akacjowa, Klonowa

10.01 środa – Kasztanowa, Olchowa, Jodłowa, Świerkowa

11.01 czwartek – Jesionowa, Bukowa, Wierzbowa, Brzozowa, Miodowa, Jaworowa

12.01 piątek – Inżynierska

13.01 sobota – Wrocławska – wszystkie numery nieparzyste

14.01 niedziela – Wrocławska – wszystkie numery parzyste, Architektów, Adwokacka,

Źródlana

 • W czasie kolęd – od poniedziałku do piątku Msza św. wieczorna będzie o godz. 16.00.

– po niej udajemy się na kolędę. W sobotę i niedzielę Msza św. wieczorna bez zmian o 18.00. Początek kolędy: w dni powszednie, od poniedziałku do piątku, o 16.45, w sobotę od 14.00, w niedzielę od 15.00. Wtorkowa Msza św. w kaplicy Sióstr Elżbietanek, w okresie kolędowym, sprawowana będzie o 7.00, jak w pozostałe dni powszednie.

 • Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Medjugoria, Czarnogóry i Albanii w dniach od 17 do 29 września. Koszt to 850 zł i 380 euro. Informacje w zakrystii, gablocie i na naszej stronie internetowej. Zapisy po Mszach św. w zakrystii.

 • W kolportażu dziś: Gość Niedzielny, Niedziela, Galilea i nasz Orłowski Zwiastun.