Ogłoszenia parafialne, 28.01.2017, IV Niedziela Zwykła

• Z serca dziękujemy wszystkim parafianom za gościnne i życzliwe przyjęcie kapłanów odwiedzających domy z błogosławieństwem noworocznym. Dziękujemy za zainteresowanie i sugestie dotyczące życia parafialnego oraz złożone przy tej okazji ofiary.

• Z dniem 1 lutego posługę organisty przy naszej parafii kończy Pan Wojciech Ostrowski. Z żalem przyjmujemy tę jego decyzję i życzymy wszystkiego najlepszego w posłudze na nowej placówce.

• Do środy Msza św. wieczorna o 16.00.

• Zapraszamy na różaniec od poniedziałku do środy jeszcze o 15.30, od czwartku o 17.30.

• W środę wspomnienie św. Jana Bosko. Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy po Mszy św. o 16.00.

• W I czwartek po Mszy św. o 18.00 modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne – adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.

• 2 lutego przypada Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Boskiej Gromnicznej obchodzone również jako Dzień Życia Konsekrowanego. Składka przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne w Archidiecezji Gdańskiej. Wszystkim Siostrom służącym naszej wspólnocie parafialnej modlitwą i posługą katechetyczną składamy podziękowania i najlepsze życzenia.

• 2 lutego to również I piątek miesiąca – okazja do Spowiedzi św. i adoracja Najświętszego Sakramentu od 17.00.

• W kaplicy Sióstr Elżbietanek wtorkowa Msza św. o 7.00 a w I piątek miesiąca całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu od 8.00 zakończona Mszą św. o 18.00.

• Nabożeństwo pierwszosobotnie w kościele po Mszy św. o 8.00. W sobotę przypada wspomnienie św. Błażeja, orędownika w chorobach gardła. Po Mszach św. porannych błogosławieństwo świecami.

• Odwiedziny chorych z Komunią św. w domach: Ks. Andrzej w piątek, Ks. Jerzy i Ks. Wojciech w sobotę w godzinach przedpołudniowych.

• W kolportażu dziś: Gość Niedzielny, Niedziela i Zwiastun.

• W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Michała Petke i Urszulę Lewiniec. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…