Ogłoszenia parafialne, 4.02.2018, V Niedziela Zwykła

• W niedzielę 25 lutego odbędzie się wizytacja kanoniczna i udzielenie Sakramentu Bierzmowania młodzieży naszej parafii przez Ks. Arcybiskupa Metropolitę Sławoja Leszka Głódzia.

• Witamy w naszym kościele Pana Aleksandra Przeradowskiego, który w naszej parafii rozpoczyna posługę organisty. Życzymy mu wszystkiego najlepszego.

• W poniedziałek pogrzeb † S. Stanisławy Szulc, Elżbietanki o godz. 11.00.

• Zapraszamy na codzienny różaniec o 17.30.

• Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św. o 18.00.

• Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek po Mszy św. o 18.00 do godz. 20.00.

• W kaplicy Sióstr Elżbietanek wtorkowa Msza św. o 18.00.

•  Całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu przed Wielkim Postem z piątku na sobotę, 9 na 10 lutego, od 18.30 do 7.00.

• W przyszłą niedzielę przypada XXVI Światowy Dzień Chorego. Msza św. z udzieleniem Sakramentu Chorych sprawowana będzie o 13.00.

• Taca przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na cele inwestycyjne.

• Narzeczonych informujemy, że po przerwie na czas kolęd wznawiamy spotkania w ramach bezpośredniego przygotowania do Sakramentu Małżeństwa od wtorku 6 lutego.

• W kolportażu dziś: Gość Niedzielny, Niedziela i Zwiastun.

• W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Piotra Bondera. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…