Ogłoszenia parafialne, 25.02.2018, II Niedziela Wielkiego Postu

 

 • Witamy dziś wśród nas J. E. Ks. Arcybiskupa Sławoja Leszka Głódzia, który przybył do naszej parafii z wizytacją kanoniczną. Ks. Arcybiskup będzie obecny na wspólnej modlitwie w czasie Mszy św. o 10.00 i 11.30, a o 13.00 będzie sprawował Mszę św. i udzieli Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży.

 • II Niedziela Wielkiego Postu do Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Szczególna okazja do modlitwy za misjonarzy głoszących Ewangelię na misjach dziś od godz. 15.00 do 17.00 w czasie adoracji Najświętszego Sakramentu.

 • Gorzkie Żale dziś o 17.00. Tegoroczne rozważania pasyjne z prezentacją multimedialną prowadzi Pan Zbigniew Treppa na podstawie badań Całunu Turyńskiego.

 • Codzienny różaniec o 17.30, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św. wieczornej.

 • Dziękujemy wszystkim parafianom za udział w Wielkopostnych Wieczernikach Modlitwy prowadzonych przez Pana Leszka Dokowicza i zapraszamy na spotkanie wspólnotowe wokół Słowa Bożego w grupie św. Hieronima w środę o 19.00 w sali pod plebanią.

 • W I czwartek po Mszy św. o 18.00 modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne – adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.

 • Bezpłatna pomoc prawna – radca prawny jest do dyspozycji parafian w I czwartek o 19 w salce Poradni Rodzinnej.

 • W I piątek miesiąca – okazja do Spowiedzi św. od 16.00. O 16.30 Droga Krzyżowa dla dzieci z Komunią pierwszopiątkową o 17.30 Droga Krzyżowa dla młodzieży i dorosłych przygotowana przez wspólnotę Marana Tha.

 • Nabożeństwo pierwszosobotnie po Mszy św. o 8.00.

 • Odwiedziny chorych z Komunią św. w domach: Ks. Andrzej i Ks. Jerzy w piątek, Ks. Henryk i Ks. Wojciech w sobotę w godzinach przedpołudniowych.

 • W przyszłą niedzielę rozpoczynamy parafialne rekolekcje wielkopostne na wszystkich Mszach św. Spotkania rekolekcyjne w tygodniu, od poniedziałku do środy: dla dorosłych Msza św. z nauką o 8.00 i 18.00; nauki dla uczniów gimnazjum i 7 klasy szkoły podstawowej o 10.00, dla klas I-II-III o 11.30 i dla klas IV-V-VI o 13.00. Msza św. z nauką dla młodzieży studiującej, pracującej i szkół ponadgimnazjalnych o 20.00. Rekolekcje poprowadzi Ks. Jerzy Bieńkowski pallotyn.

 • Parafialny zespół Immaculata wraz z Księżmi i przyjaciółmi zaprasza na przedstawienie o ostatnich godzinach Jezusa p.t. „Droga” w przyszłą niedzielę, 4 marca, po Mszy św. o 18.

 • Bracia z IV Wspólnoty Neokatechumenalnej z parafii O.O. Redemptorystów w Gdyni zapraszają na Uroczyste Wyznanie Wiary zwane Redditio Symboli. Wyznanie wiary odbywać się będzie podczas nieszporów w kościele przy ul. Portowej podczas nieszporów o godz. 19.00 w każdy wtorek i czwartek od 27 lutego do 22 marca (przy wyjściu z kościoła można zabrać informację).

 • W kolportażu dziś: Gość Niedzielny, Niedziela, Galilea i nasz Zwiastun.