Ogłoszenia parafialne, 11.03.2018, IV Niedziela Wielkiego Postu

• Pomóż Bobasowi” – pod tym hasłem Szkolne Koło Caritas ze Szkoły Podstawowej nr 11 przeprowadza dziś zbiórkę artykułów dziecięcych dla Domu Samotnej Matki. Zbiórka przecierów, soków, mleka, pampersów i kosmetyków dziecięcych odbędzie się po Mszy św. o 10.00, 11.30, 13.00 i 18.00, (również w sobotę 10.03 po Mszy św. o 18.00).

• Dziś jeszcze adoracja Najświętszego Sakramentu od 15.00 zakończona Gorzkimi Żalami o 17.00 z rozważaniami pasyjnymi i prezentacją multimedialną Pana Zbigniewa Treppy w oparciu o badania Całunu Turyńskiego.

• Dziękujemy za złożone dziś ofiary na cele inwestycyjne.

• We wtorek, 13 marca, przypada 5 rocznica wyboru papieża Franciszka. W tym dniu, w czasie Mszy św. o 18, po Komunii św. odśpiewamy hymn dziękczynny Ciebie Boga wysławiamy.

• We wtorek też kolejne czuwanie fatimskie. O 17.30 pierwsza część różańca, o 18.00 Msza św., po Mszy św., druga część różańca, uwielbienie i modlitwa o uzdrowienie duszy i ciała. Na zakończenie indywidualna modlitwa wstawiennicza. Czuwanie poprowadzi Ks. Karol Ciesielski ze Starogardu Gdańskiego.

• Msza św. za + Ks. Proboszcza Stefana Kwiatkowskiego w 39 r.śm. w środę 14 marca o 18.00.

• Codzienny różaniec o 17.30, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św. wieczornej, adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek do 20.00.

• Droga Krzyżowa w piątek: dla dzieci o 16.30, a dla młodzieży i dorosłych o 17.30 przygotowana tym razem przez Neokatechumenat.

• W sobotę dzień imienin Ks. Bpa Zbigniewa Zielińskiego. Pamiętajmy o solenizancie w naszych modlitwach.

• Szkoła Podstawowa nr 11 w Gdyni przy ul. Wrocławskiej 52 serdecznie zaprasza Rodziców z dziećmi 5- i 6- letnimi na Dzień Otwarty, który odbędzie się w sobotę, 17 marca od godziny 10.00 do 13.00. Podczas Dnia Otwartego Rodzice będą mogli zapoznać się z ciekawą ofertą edukacyjną Szkoły, połączoną z zabawami i grami integracyjnymi oraz słodkim poczęstunkiem.

• W kolportażu dziś: Gość Niedzielny, Niedziela, Galilea i nasz Zwiastun.

• W minionym tygodniu pożegnaliśmy + Sylwię Urbaniak i Bolesława Mierzickiego. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…