Ogłoszenia parafialne, IV Niedziela Wielkanocna- Dobrego Pasterza

 

  • Dziś 4 Niedziela Wielkanocna zwana Niedzielą Dobrego Pasterza. Rozpoczyna się tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne do służby Bożej w Kościele.

  • Jutro przypada uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, patrona naszej Ojczyzny i Archidiecezji, a w środę święto św. Marka, ewangelisty, dzień modlitw o urodzaje – Msze św. o 7.00, 8.00 i 18.00.

  • Codzienny różaniec o 17.30, nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św. wieczornej, adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek do 20.00.

  • Siostry Urszulanki zapraszają na czuwanie dla młodzieży w piątek, 27 kwietnia o godz. 17.00 przy ul. Światowida 7 w Gdyni Orłowie.

  • Są jeszcze miejsca na wspólny całodniowy wyjazd do Niepokalanowa na czuwanie pierwszosobotnie połączone z uroczystym zawierzeniem Matce Bożej swojego życia, rodziny i swojej działalności. Wyjazd w sobotę, 5 maja, o godz. 4.00, powrót ok. 21.00.

  • Nasza parafia organizuje wyjazd letni do Wetliny w Bieszczadach w dniach od 16 do 24 sierpnia. Zapraszamy wszystkich kochających góry i górskie wycieczki: dzieci, młodzież, dorosłych i całe rodziny. Kosz to 800 zł. Zapisy po Mszach św. w zakrystii.

  • W kolportażu dziś: Gość Niedzielny, Niedziela i Zwiastun.