Ogłoszenia parafialne, 17.06.2018, XI Niedziela Zwykła

 

  • Od dzisiejszej niedzieli, ulega zmianie porządek Mszy św. – zamiast Mszy św. o 18.00 będą w każdą niedzielę dwie Msze św. wieczorne: o 18.30 i 20.30.

  • Składamy podziękowanie wszystkim Parafianom, którzy wzięli udział w parafialnym bazarze „Skarby ze stryszka” i osobom, które podjęły się jego organizacji. Zebrano na cele charytatywne 5033 zł i 60 gr. Pieniądze te są w gestii zarządzania pań z grupy św. Antoniego i będą systematycznie przekazywane na biednych naszej parafii w konsultacji z Radą Dzielnicy i osobami zajmującymi się opieką społeczną. Bóg zapłać wszystkim za włączenie się w akcję.

  • Nabożeństwa czerwcowe codziennie po Mszy św. o 18.00.

  • Codzienny różaniec w kościele o 17.30, w niedziele o 18.00.

  • W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.

  • Msza św. na zakończenie roku z błogosławieństwem uczniów na wakacje w czwartek, 21 czerwca, o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy uczniów, rodziców, nauczycieli i katechetów.

  • Spotkanie nowego Kręgu Rodzin w najbliższy czwartek, 21 czerwca, wieczorem. Małżeństwa pragnące formować swe życie małżeńskie w duchu Ewangelii prosimy o kontakt w zakrystii po Mszy św.

  • W piątek, 22 czerwca, w naszym kościele drugie nabożeństwo do św. Rity. Po Mszy św. o 18.00 ucałowanie relikwii i odczytanie intencji. Na nabożeństwo przynosimy kartki z intencjami i róże do poświęcenia.

  • W naszej parafii istnieje możliwość zamawiania Mszy św. gregoriańskich – 30 Mszy św. za zmarłego oraz Mszy św. suplikacyjnych – 9 Mszy błagalnych (nowenna) w ważnej intencji. Intencje zamawiamy w zakrystii i w kancelarii parafialnej.

  • W kolportażu kolejne numery Gościa Niedzielnego, Niedzieli i Zwiastuna.