Ogłoszenia parafialne, 24 czerwca 20018, Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela

 

 • Decyzją Ks. Arcybiskupa zostały dokonane zmiany wikariuszowskie w parafiach naszej Archidiecezji. Z naszej parafii Ks. Arcybiskup odwołał do posługi na nowych placówkach Ks. Wojciecha i Ks. Henryka a w ich miejsce skierował do nas Ks. Dra Marcina Gałczyńskiego i Ks. Neoprezbitera Krystiana Klimka. Dziękujemy za posługę w naszej parafii Księżom Henrykowi i Wojciechowi oraz witamy nowych duszpasterzy i życzymy błogosławieństwa Bożego w posłudze i kapłańskim życiu.

 • Od ubiegłej niedzieli, uległ zmianie porządek Mszy św. – zamiast Mszy św. o 18.00 będą w każdą niedzielę dwie Msze św. wieczorne: o 18.30 i 20.30.

 • Nabożeństwa czerwcowe codziennie po Mszy św. o 18.00.

 • Codzienny różaniec w kościele o 17.30, w niedziele o 18.00.

 • W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.

 • W piątek przypada uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła – Msze św. o 7.00, 8.00 i 18.00. Kolekta przeznaczona jest na Stolicę Apostolską.

 • Gdyńska Piesza Pielgrzymka wyruszy na szlak 26 lipca, Gdańska Pielgrzymka 28 lipca – wspólne wejście na Jasną Górę 12 sierpnia. Informacje i zgłoszenia na stronie www.gdynskapielgrzymka.pl , www.pielgrzymka.gda.pl lub na szlaku pielgrzymki. Jeśli ktoś chciałby wesprzeć pielgrzymów wodą do picia to prosimy o dostarczanie jej w zgrzewkach do zakrystii, biura lub na plebanię.

 • Zapraszamy na wyjazd na pokutę narodową do Gietrzwałdu w najbliższą sobotę, 30 czerwca. Wyjazd o 5 rano, powrót ok. 21. Koszt ok. 50 zł. Zapisy po Mszach św. w zakrystii.

 • Nasza parafia organizuje wyjazd letni do Wetliny w Bieszczadach w dniach od 16 do 24 sierpnia. Zapraszamy wszystkich kochających góry i górskie wycieczki: dzieci, młodzież, dorosłych i całe rodziny. Kosz to 800 zł. Zapisy po Mszach św. w zakrystii.

 • Msze św. zamawiamy w zakrystii i w kancelarii parafialnej.

 • W kolportażu kolejne numery Gościa Niedzielnego, Niedzieli i Zwiastuna – ostatni numer przed wakacyjną przerwa.