Ogłoszenia parafialne, 1.07.2018, XIII Niedziela Zwykła

 

  1. Witamy w naszej parafii nowych księży: Ks. dr. Marcina Gałczyńskiego, pracownika sądu biskupiego i ks. neoprezbitera Krystiana Klimka. Modlimy się o Boże błogosławieństwo dla nich.

  2. Msze św. w niedzielę wieczorem o 18.30 i 20.30.

  3. Rada Dzielnicy Orłowo zaprasza na festyn rodzinny dziś przy molo orłowskim od 15.00 do 19.00.

  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 17.00. Czuwanie pierwszosobotnie po mszy o 8.00. Do chorych Ks. Andrzej uda się w piątek, a ks. Marcin i ks. Krystian, którzy chodzą do chorych ks. Wojciecha i Henryka w sobotę.

  5. Zapraszamy na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę – gdyńską, gdańską lub kaszubską. Informacje i napisy na stronie internetowej lub w zakrystii. Prosimy o wsparcie pielgrzymów wodą do picia. Zgrzewki wody przynosimy na plebanię lub do biura parafialnego.

  6. Nasza parafia organizuje wyjazd letni w góry w Bieszczady do Wetliny w dniach od 16 do 24 sierpnia. Zapisy i informacje w zakrystii.

  7. Rozpoczęły się zapisy na nowy rok zajęć w Szkole Biblijnej dla dorosłych, zainteresowanych pogłębieniem znajomości Pisma Św. Zajęcia odbywają się w Gdyni. Szczegółowe informacje na stronie www.szkolabiblijna.gda.pl.

  8. W zeszłym tygodniu do wieczności odwołał Pan Teresę Marię Nowak, a w tym tygodniu Helenę Olszonowicz i Emilię Steinke, pomódlmy się w ich intencji.