Ogłoszenia parafialne, 8.07.2018, XIV Niedziela Zwykła

 

  1. Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary na tacę przeznaczone na cele inwestycyjne.

  2. Msze św. w niedzielę wieczorem o 18.30 i 20.30. Ta ostatnia to msza św. cicha bez śpiewów i organów – czas na wyciszenie.

  3. Zapraszamy na kolejne czuwanie fatimskie w piątek 13 lipca o godz. 18.00. Po mszy św. procesja fatimska, wystawienie Najświętszego Sakramentu, różaniec, uwielbienie, modlitwa o uzdrowienie duszy i ciała, a na zakończenie indywidualna modlitwa wstawiennicza.

  4. Zwolniły się dwa miejsca na pielgrzymkę w drugiej połowie września do Medjugoria, Chorwacji, Czarnogóry i Albanii. Chętnych prosimy o kontakt w zakrystii.

  5. Zapraszamy na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę – gdyńską, gdańską lub kaszubską. Informacje i napisy na stronie internetowej lub w zakrystii. Prosimy o wsparcie pielgrzymów wodą do picia. Zgrzewki wody przynosimy na plebanię lub do biura parafialnego.