Ogłoszenia parafialne, 15.07.2018, XV Niedziela Zwykła

 

  1. Msze św. w niedzielę wieczorem o 18.30 i 20.30. Ta ostatnia to msza św. cicha bez śpiewów i organów – czas na wyciszenie.

  2. W przyszłą niedzielę letnia zbiórka na misje św., z okazji wspomnienia św. Krzysztofa, ta zbiórka przeznaczona jest na zakup specjalistycznych samochodów dla misjonarzy. W ramach akcji MIVA – 1 gr. za 1 km, będą zbierane po mszach św. ofiary na ten cel do puszek.

  3. Błogosławieństwo kierowców z możliwością poświęcenia samochodu w naszej parafii będzie we wspomnienie liturgiczne św. Krzysztofa – patrona kierowców, w przyszłą środę, 25 lipca po mszach św. o godz. 7.00, 8.00 i 18.00.

  4. Zapraszamy na kolejne nabożeństwo do Świętej Rity w przyszła niedzielę 22 lipca po mszy św. o godz. 18.30. Można przynieść intencje wypisane na kartkach i róże do poświęcenia.

  5. Zwolniły się dwa miejsca na pielgrzymkę w drugiej połowie września do Medjugoria, Chorwacji, Czarnogóry i Albanii. Chętnych prosimy o kontakt w zakrystii.

  6. Zapraszamy na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę – gdyńską, gdańską lub kaszubską. Informacje i napisy na stronie internetowej lub w zakrystii. Prosimy o wsparcie pielgrzymów wodą do picia. Zgrzewki wody przynosimy na plebanię lub do biura parafialnego.

  7. Zapraszamy na parafialny wyjazd w Bieszczady do Wetliny w dniach od 16 do 24 sierpnia. Informacje w zakrystii.

  8. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje mszalne.