Ogłoszenia parafialne, 29.07.2018, XVII Niedziela Zwykła

 

  1. Msze św. w niedzielę wieczorem o 18.30 i 20.30. Ta ostatnia to msza św. cicha bez śpiewów i organów – czas na wyciszenie.

  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek po mszy wieczornej modlitwa za kapłanów i o nowe powołania, oraz adoracja Najświętszego Sakramentu, jak w każdy czwartek do 20.00, zakończona nieszporami. W piątek adoracja i okazja do spowiedzi od 17.00 zakończona litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa przed mszą św.. Nabożeństwo pierwszosobotnie: różaniec i 15 minut medytacji nad tajemnicami różańcowymi, oraz wymiana tajemnic Żywego Różańca po mszy o 8.00. Do chorych Ks. Andrzej i Ks. Jerzy udaje się w piątek, a Ks. Krystian w sobotę.

  3. Obecnie trwają prace nad projektem konserwatorskim renowacji naszej świątyni. Każda składka drugiej niedzieli miesiąca, czyli za dwa tygodnie, przeznaczona jest na cele inwestycyjne. Bóg zapłać za wsparcie. Trwają również prace nad inwentaryzacją i digitalizacją naszego cmentarza parafialnego. W związku z inwentaryzacją cmentarza prosimy o składanie, uzupełnianie i aktualizowanie danych dysponentów grobu. Formularze do wypełnienia są do odebrania w zakrystii.

  4. Intencje mszalne zamawiamy w zakrystii po mszach św. i w biurze parafialnym.

  5. Pomódlmy się na koniec za zmarłych w tym tygodniu naszych parafian: Grzegorza Głowińskiego i Erykę Busz z Al. Zwycięstwa, oraz Janinę Puchtę z ul. Bytomskiej. Dobry Jezu…