Ogłoszenia parafialne, XVIII Niedziela Zwykła, 5.08.2018

 

  1. Msze św. w niedzielę wieczorem o 18.30 i 20.30. Ta ostatnia to msza św. cicha bez śpiewów i organów – czas na wyciszenie.

  2. W tym tygodniu zapraszamy w środę na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy Świętej o godzinie 18.00. We czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu, po Mszy Św. wieczornej do godziny 20.00, zakończona Nieszporami.

  3. Przypominamy o nabożeństwie Fatimskim 13 sierpnia po Mszy św.
    o godzinie 18.00. W tym czasie będzie procesja z figurą Matki Bożej, wystawienie Najświętszego Sakramentu, różaniec, uwielbienie a na koniec indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem oraz modlitwa wstawiennicza.

  4. Obecnie trwają prace nad projektem konserwatorskim renowacji naszej świątyni. Pracę będą dotyczyć witraży oraz odkrycia belek stropowych w starej części kościoła. Każda składka drugiej niedzieli miesiąca, czyli za tydzień 12.08., przeznaczona jest na cele inwestycyjne. Dziękujemy za wsparcie. Trwają również prace nad inwentaryzacją i digitalizacją naszego cmentarza parafialnego. W związku z inwentaryzacją cmentarza prosimy o składanie, uzupełnianie i aktualizowanie danych dysponentów grobu. Formularze do wypełnienia są do odebrania w zakrystii albo w biurze parafialnym.

  5. Zapraszamy do aktywnego udziału w Liturgii Słowa podczas każdej Mszy św. Każdy jest zaproszony by w czasie Mszy odczytać czytanie. Dziękujemy tym, którzy się przygotowują oraz systematycznie czytają Słowo Boże w czasie Mszy Świętej. W tym przygotowaniu może nam pomóc  ta strona

  6. Intencje mszalne zamawiamy w zakrystii po mszach św. i w biurze parafialnym.

  7. Wszystkim parafianom oraz przybyłym gościom, życzymy błogosławionego tygodnia.