Ogłoszenia parafialne, XIX Niedziela Zwykła, 12.08.2018

 

 1. Msze św. w niedzielę wieczorem o 18.30 i 20.30. Ta ostatnia to msza św. cicha bez śpiewów i organów – czas na wyciszenie.

 2. Nabożeństwo Fatimskie 13 sierpnia w poniedziałek po Mszy św. o godzinie 18.00.
  W tym czasie będzie procesja z figurą Matki Bożej, wystawienie Najświętszego Sakramentu, różaniec, uwielbienie a na koniec indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem oraz modlitwa wstawiennicza. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

 3. W środę Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Jest to święto obowiązkowe.
  Msze Święte w tym dniu jak w każdą niedzielę. Zachęcamy aby przynieść ze sobą zioła oraz kwiaty, które zostaną pobłogosławione w czasie Mszy Św. To wyraz naszej wdzięczności Panu Bogu za dary jakie otrzymujemy każdego dnia.

 4. Obecnie trwają prace nad projektem konserwatorskim renowacji naszej świątyni. Pracę będą dotyczyć witraży i odkrycia belek stropowych  w starej części kościoła. Do końca września zostanie zrealizowana inwentaryzacja i digitalizacja cmentarza. Ofiary, które zostaną złożone w czasie niedzielnej Mszy Św. przeznaczone są na te inwestycje. Bardzo dziękujemy za pomoc.
  W związku z inwentaryzacją cmentarza prosimy o składanie, uzupełnianie i aktualizowanie danych dysponentów grobu. Formularze do wypełnienia są do odebrania w zakrystii.

 5. Zapraszamy do aktywnego udziału w Liturgii Słowa podczas każdej Mszy św. Każdy jest zaproszony by w czasie Mszy odczytać czytanie. Dziękujemy tym, którzy się przygotowują oraz systematycznie czytają Słowo Boże w czasie Mszy Świętej.

 6. Intencje mszalne zamawiamy w zakrystii po mszach św. i w biurze parafialnym. Za tydzień będzie można zamawiać Msze Święte na rok 2019.

 7. Wszystkim parafianom oraz przybyłym gościom, życzymy błogosławionego tygodnia.