Ogłoszenia parafialne, XX Niedziela Zwykła, 19.08.2018

 

  1. Msze św. w niedzielę wieczorem o 18.30 i 20.30. Ta ostatnia to msza św. cicha bez śpiewów i organów – czas na wyciszenie.

  2. W Liturgii tego tygodnia wspominamy:

– w poniedziałek: Św. Bernarda, opata i Doktora Kościoła

– we wtorek: Św. Piusa X, papieża

– w środę: wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Królowej

– w piątek: święto Św. Bartłomieja, apostoła

– w niedzielę: uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej

  1. Zapraszamy na kolejne nabożeństwo do Świętej Rity w środę 22 sierpnia po mszy św. o godz. 18.00. Można przynieść intencje wypisane na kartkach oraz róże do poświęcenia. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

  2. Do końca września zostanie zrealizowana inwentaryzacja i cyfryzacja cmentarza. Dostaliśmy już wstępne rysunki mapy cmentarza oraz od poniedziałku będą próby zastosowania programu w biurze parafialnym.

W związku z inwentaryzacją naszego cmentarza parafialnego prosimy
o składanie, uzupełnianie i aktualizowanie danych dysponentów grobu. Formularze do wypełnienia są do odebrania w zakrystii. Bardzo dziękujemy tym, którzy już wypełnili i złożyli deklaracje.

  1. Zapraszamy do aktywnego udziału w Liturgii Słowa podczas Mszy św. Każdy jest zaproszony by odczytać czytanie. Dziękujemy tym, którzy się przygotowują oraz systematycznie czytają Słowo Boże  w naszym kościele parafialnym. Zapraszamy aby osoby chętne zgłaszały się do zakrystii przed Mszą Św., jeśli chcą odczytać czytanie.

  2. Intencje mszalne zamawiamy w zakrystii po mszach św. i w biurze parafialnym. Można już zamawiać intencje na rok 2019.

  3. Wszystkim parafianom oraz przybyłym gościom, życzymy błogosławionego tygodnia.