Ogłoszenia parafialne, XXII Niedziela Zwykła, 2.09.2018

 

  1. Msze św. w niedzielę wieczorem pozostają o godz. 18.30 i 20.30. Ta ostatnia to msza św. cicha bez śpiewów i organów – czas na wyciszenie.

  2. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego jutro w poniedziałek 3 września o godz. 18.00. Zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli i katechetów. Po mszy św. spotkanie katechetów w domu parafialnym.

  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek modlitwa za kapłanów i o nowe powołania oraz adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź od 17.00. W sobotę święto Narodzenia Matki Bożej.

  4. Spotkanie chętnych, którzy chcą śpiewać w scholce dziecięcej: dzieci kl. III-V w czwartek o godz. 16.00, a kl. VI-VIII o 17.00. Zapraszamy również osoby grające na instrumentach. Młodzież szkół średnich i studentów natomiast zapraszamy na próby zespołu Immaculata od października w piątki o godz. 18.00.

  5. Wszystkich chłopców, którzy chcą służyć w czasie Mszy Św. prosimy o kontakt z ks. Krystianem.

  6. Spotkanie nowego kręgu rodzin w czwartek o 19.30. Rodziny pragnące formować swoje życie w duchu Ewangelii, w chryzmacie ruchu Światło Życie, prosimy o kontakt z Ks. Proboszczem.

  7. W związku z inwentaryzacją naszego cmentarza parafialnego prosimy o składanie, uzupełnianie i aktualizowanie danych dysponentów grobu. Formularze do wypełnienia są do odebrania w zakrystii. Bardzo dziękujemy tym, którzy już wypełnili i złożyli deklaracje.

  8. Zapraszamy do aktywnego udziału w Liturgii Słowa podczas Mszy św. Każdy jest zaproszony by odczytać czytanie. Dziękujemy tym, którzy się przygotowują oraz systematycznie czytają Słowo Boże w naszym kościele parafialnym. Zapraszamy, aby osoby chętne zgłaszały się do zakrystii przed Mszą Św., jeśli chcą odczytać czytanie.

  9. Intencje mszalne zamawiamy w zakrystii po mszach św. i w biurze parafialnym. Są jeszcze wolne intencje na ten tydzień. Można również zamawiać intencje na rok 2019.

  10. Rekolekcje przed odpustem w naszej parafii głosić będzie O. Leon Knabit, benedyktyn z Tyńca. Rozpoczną się od przyszłego wtorku 11 września i trwać będą do piątku 14 września, codziennie o godz. 8.00 i 18.00. W czwartek 13 września, w trakcie rekolekcji, kolejne czuwanie fatimskie, w czasie którego O. Leon Knabit dokona uroczystej koronacji naszej figury fatimskiej. Rekolekcje zakończą się odpustem parafialnym w sobotę, 15 września o godz. 18.00.