Ogłoszenia parafialne, XXIV Niedziela Zwykła, 16.09.2018

 

  1. Msze św. w niedzielę wieczorem pozostają o godz. 18.30 i 20.30. Ta ostatnia to msza św. cicha bez śpiewów i organów – czas na wyciszenie.

  2. Zapisy dzieci do pierwszej komunii Św. jutro w poniedziałek 17 września o godz. 16.15. Spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii św. w piątek 5 października po mszy o 18.00.

  3. Zapisy młodzieży do bierzmowania w najbliższy wtorek 18 września o godz. 16.30. Spotkanie dla rodziców młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania w poniedziałek 1 października po mszy św. o godz. 18.00.

  4. Zapraszamy na kolejne nabożeństwo do Świętej Rity w najbliższą sobotę 22 września po mszy św. o godz. 18.30. Można przynieść intencje wypisane na kartkach i róże do poświęcenia. Intencje składamy do skrzynki przy ołtarzu przed mszą św.

  5. W związku z inwentaryzacją naszego cmentarza parafialnego prosimy o składanie, uzupełnianie i aktualizowanie danych dysponentów grobu. Formularze do wypełnienia są do odebrania w zakrystii. Bardzo dziękujemy tym, którzy już wypełnili i złożyli deklaracje.

  6. Zapraszamy do aktywnego udziału w Liturgii Słowa podczas Mszy św. Każdy jest zaproszony by odczytać czytanie. Dziękujemy tym, którzy się przygotowują oraz systematycznie czytają Słowo Boże w naszym kościele parafialnym. Zapraszamy, aby osoby chętne zgłaszały się do zakrystii przed Mszą Św., jeśli chcą odczytać czytanie.

  7. Intencje mszalne zamawiamy w zakrystii po mszach św. i w biurze parafialnym. W naszej parafii można zamawiać również msze św. gregoriańskie – 30 mszy za zmarłego i suplikacyjne 9 mszy błagalnych. Można również zamawiać intencje na rok 2019.

  8. Pomódlmy się za Helenę Wronkowską, którą Pan powołał do siebie w tym tygodniu. Dobry Jezu…