Ogłoszenia parafialne, XXV Niedziela Zwykła, 23.09.2018

1. Msze św. w niedzielę wieczorem pozostają o godz. 18.30 i 20.30.
    Ta ostatnia to msza św. cicha bez śpiewów i organów – czas na wyciszenie.
  2. W Liturgii tego tygodnia wspominamy:

– w czwartek: Św. Wincentego a Paulo, prezbitera;

– w piątek: Św. Wacława, męczennika;

– w sobotę: Świętych Archaniołów – Michała, Gabriela i Rafała.

1. Spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św. w piątek 5 października po mszy św. o godz. 18.00.
  2. Spotkanie dla rodziców młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania w poniedziałek 1 października po mszy św. o godz. 18.00.
  3. Parafia Chrystusa Miłosiernego w Gdyni Redłowie wraz z Biurem Pielgrzymkowym Kaszub Travel organizuje pielgrzymkę do Argentyny i Brazylii – śladami papieża Franciszka i do sanktuarium w Aparecida w terminie 5-19 lutego 2019 r. Informacje i zapisy u Ks. Proboszcza w Redłowie.
  4. W związku z inwentaryzacją naszego cmentarza parafialnego prosimy
    o składanie, uzupełnianie i aktualizowanie danych dysponentów grobu. Formularze do wypełnienia są do odebrania w zakrystii. Bardzo dziękujemy tym, którzy już wypełnili i złożyli deklaracje.
  5. Dzieci, które chciałyby śpiewać w scholii dziecięcej zapraszamy wraz z rodzicami na próby na godzinę 11.10 przed Mszą Świętą z udziałem dzieci.
    Próby są w kościele przed Mszą Świętą o godzinie 11.30. Serdecznie zapraszamy.
  6. Zapraszamy do aktywnego udziału w Liturgii Słowa podczas Mszy Świętej. Każdy jest zaproszony, by odczytać czytanie. Dziękujemy tym, którzy się przygotowują oraz systematycznie czytają Słowo Boże w naszym kościele parafialnym. Zapraszamy, aby osoby chętne zgłaszały się do zakrystii przed Mszą Św., jeśli chcą odczytać czytanie.
  7. Intencje mszalne zamawiamy w zakrystii po mszach św. i w biurze parafialnym.
    W naszej parafii można zamawiać również msze św. gregoriańskie – 30 mszy św. za zmarłego i suplikacyjne – 9 mszy błagalnych. Można również zamawiać intencje na rok 2019.