Ogłoszenia parafialne, XXVI Niedziela Zwykła, 30.09.2018

 1. Msze św. w niedzielę wieczorem pozostają o godz. 18.30 i 20.30.
  Ta ostatnia to msza św. cicha bez śpiewów i organów – czas na wyciszenie.
 2. Nabożeństwo Różańcowe w naszej parafii od poniedziałku do soboty o godzinie 17.30 a w niedzielę o godzinie 18.00 przed Mszą Świętą wieczorną.
 3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek modlitwa za kapłanów i o nowe powołania oraz adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź od 17.00. W sobotę różaniec i 15 minut medytacji nad tajemnicami różańcowymi, oraz wymiana tajemnic Żywego Różańca po mszy o 8.00. Do chorych Ks. Andrzej i Ks. Jerzy udaje się w piątek, a Ks. Marcin i Ks. Krystian w sobotę.
 4. Spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św. w piątek 5 października po mszy św. o godz. 18.00.
 5. Spotkanie dla rodziców młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania w poniedziałek 1 października po mszy św. o godz. 18.00.
 6. Parafia Chrystusa Miłosiernego w Gdyni Redłowie wraz z Biurem Pielgrzymkowym Kaszub Travel organizuje pielgrzymkę do Argentyny i Brazylii – śladami papieża Franciszka i do sanktuarium w Aparecida w terminie 5-19 lutego 2019 r. Informacje i zapisy u Ks. Proboszcza w Redłowie.
 7. W związku z inwentaryzacją naszego cmentarza parafialnego prosimy
  o składanie, uzupełnianie i aktualizowanie danych dysponentów grobu. Formularze do wypełnienia są do odebrania w zakrystii. Bardzo dziękujemy tym, którzy już wypełnili i złożyli deklaracje.
 8. Dzieci, które chciałyby śpiewać w scholii dziecięcej zapraszamy wraz z rodzicami na próby na godzinę 11.10 przed Mszą Świętą z udziałem dzieci. Serdecznie zapraszamy.
 9. Zapraszamy do aktywnego udziału w Liturgii Słowa podczas Mszy Świętej. Każdy jest zaproszony, by odczytać czytanie. Dziękujemy tym, którzy się przygotowują oraz systematycznie czytają Słowo Boże w naszym kościele parafialnym. Zapraszamy, aby osoby chętne zgłaszały się do zakrystii przed Mszą Św., jeśli chcą odczytać czytanie.
 10. Intencje mszalne zamawiamy w zakrystii po mszach św. i w biurze parafialnym.
  W naszej parafii można zamawiać również msze św. gregoriańskie – 30 mszy św. za zmarłego i suplikacyjne – 9 mszy błagalnych. Można również zamawiać intencje na rok 2019.