Ogłoszenia duszpasterskie, XXIX Niedziela Zwykła, 21.10.2018

  1. W poniedziałek (22.10) zapraszamy na kolejne nabożeństwo do Św. Rity, tym razem z udziałem sióstr augustianek z Krakowa. Po mszy św. o godz. 18.00 zostaną pobłogosławione róże i odczytane prośby, które przed mszą św. składamy do skrzynki przy ołtarzu.
  2. Msze św. w niedzielę wieczorem pozostają o godz. 18.30 i 20.30. Ta ostatnia to msza św. cicha bez śpiewów i organów – czas na wyciszenie.
  3. Nabożeństwo różańcowe w naszej parafii od poniedziałku do soboty o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 18.00, przed mszą św. wieczorną. Różaniec u Sióstr Elżbietanek codziennie o godz. 17.30. Na prośbę Ojca Św. codzienny różaniec odmawiamy w intencji Kościoła kończąc go modlitwą egzorcyzmu do Św. Michała Archanioła.
  4. Małżeństwa starające się o potomstwo zapraszamy każdego 8 dnia miesiąca do sanktuarium Matki Bożej Brzemiennej w Gdańsku Matemblewie na godz. 19.30 na adorację i modlitwę w tej intencji.
  5. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Św. Charbela w Libanie w dniach od 27 kwietnia do 4 maja. Program zawieszony jest w gablocie i na stronie internetowej parafii. Zapisy po mszach św. w zakrystii.
  6. Przy bocznym wyjściu z kościoła wyłożone są kartki na wypominki. Za wypominanych zmarłych modlimy się na różańcu przez całą oktawę Wszystkich Świętych. Wypominki składamy tylko w zakrystii po mszach św. wskazując dzień od 2 do 8 listopada, w którym chcemy by były odczytane. Osobno składamy wypominki roczne.
  7. W związku z inwentaryzacją naszego cmentarza parafialnego prosimy o składanie, uzupełnianie
    i aktualizowanie danych dysponentów grobu. Formularze do wypełnienia są do odebrania w zakrystii. Bardzo dziękujemy tym, którzy już wypełnili i złożyli deklaracje.