Ogłoszenia parafialne, Niedziela Świętej Rodziny, 30.12.2018

1. Jutro (w poniedziałek) Msza św. na zakończenie roku, z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo na nadchodzący rok o 18.00. W Nowy Rok Msze według porządku niedzielnego.
  2. Nabożeństwo przy żłóbku dla dzieci w niedzielę 6 stycznia o 16.00.
  3. Wspólny opłatek parafialny dla wszystkich wspólnot działających przy naszej parafii w uroczystość Trzech Króli, w niedzielę 6 stycznia o 16.30. Zapraszamy wszystkich parafian na wspólne łamanie się opłatkiem do sali pod plebanią. Na opłatek prosimy o przynoszenie ciast.
  4. Kolędę w naszej parafii rozpoczynamy po Nowym Roku.
    • Msza św. w czasie kolęd w dni powszednie od poniedziałku do piątku o godz. 16.00.
    • Kolędę rozpoczynamy od 17.00. W soboty kolędę rozpoczynamy od 14.00, a msza św. wieczorna jest bez zmian o 18.00, gdyż jest to już msza z niedzieli.
    • W niedzielę po kolędzie nie chodzimy. Cały program kolęd jest zamieszczony w biuletynie parafialnym i na naszej stronie internetowej.
    • Porządek kolędy:
    • 2.01 środa – Świętopełka, Balladyny i Goplany,
    • 3.01 czwartek – Aldony, Przebendowskich, Światowida i Perkuna,
    • 4.01 – piątek Przemysława, Popiela, Mestwina, Plażowa, Króla Jana III, Teofila Zegarskiego i Spacerowa,
    • 5.01   sobota – Spółdzielcza, Bernardowska, Szyprów, Kaprów, Nawigatorów, Cumowników.
    • 6.01 Objawienie Pańskie nabożeństwo przy żłóbku dla dzieci o godz. 16.00 i o 16.30 parafialny opłatek dla wszystkich wspólnot.
    • 7.01 poniedziałek – Orłowska i osiedle Nowe Orłowo.
  5. Nasza parafia organizuje wyjazd na Festiwal Młodych w Medugorje w dniach od 30 lipca do 8 sierpnia 2019 r. Koszt to 630 zł i 220 Euro. Program wywieszony jest w gablocie i na stronie internetowej naszej parafii. Zapisy po mszach św. w zakrystii.