Ogłoszenia parafialne, Niedziela Chrztu Pańskiego, 13.01.2019

  1. Dziś kolejne czuwanie fatimskie po mszy św. o 18.30: różaniec, uwielbienie, modlitwa o uzdrowienie duszy i ciała, a na koniec indywidualna modlitwa wstawiennicza.
  2. Kolęda w naszej parafii: 01 poniedziałek – Wrocławska numery nieparzyste, 15.01 wtorek – Wrocławska numery parzyste, Źródlana, Architektów, Adwokacka, Miernicza, 16.01 środa – Techniczna, Sędziowska, Folwarczna, Oficerska, 17.01 – czwartek – Plac Górnośląski, Bytomska, Wielkopolska, 18.01 piątek – Krośnieńska, Lotników, Sieradzka, Chorzowska, Rybnicka, Mysłowicka, Głogowska, Sosnowiecka, Raciborska, Al. Zwycięstwa 38 działki, 19. 01 sobota – Al. Zwycięstwa numery parzyste i nieparzyste oprócz działek, 21. 01 poniedziałek – Powstania Styczniowego, Weteranów, Kombatantów, Kościelna, Ks. S. Zawackiego. Cały program kolęd jest zamieszczony na naszej stronie internetowej. Msza św. w czasie kolęd w dni powszednie od poniedziałku do piątku o godz. 16.00. Kolędę rozpoczynamy od 17.00. W soboty kolędę rozpoczynamy od 14.00, a msza św. wieczorna jest bez zmian o 18.00, gdyż jest to już msza z niedzieli. W niedzielę po kolędzie nie chodzimy.
  3. Gdynia PANAma – Światowe Dni Młodzieży w Gdyni w łączności z Pp. Franciszkiem odbędą się we Franciszkańskim Centrum Kultury w Gdyni przy parafii Św. Antoniego na Wzgórzu Św. Maksymiliana, w sobotę 26 stycznia od godz. 17.00. W programie świadectwa, konferencje, uwielbienie a na koniec o 22.00 Eucharystia.
  4. Nasza parafia organizuje wyjazd na Festiwal Młodych w Medugorje w dniach od 30 lipca do 8 sierpnia 2019 r. Koszt to 630 zł i 220 Euro. Program wywieszony jest w gablocie i na stronie internetowej naszej parafii. Zapisy po mszach św. w zakrystii.
  5. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje mszalne. W naszej parafii istnieje możliwość zamawiania mszy św. gregoriańskich (30 mszy za zmarłego) i suplikacyjnych (9 mszy św. błagalnych). Intencje zamawiamy po mszach św. w zakrystii lub w biurze parafialnym.