Ogłoszenia parafialne na III Niedzielę Zwykłą, 27.01.2019

 

  1. Od jutra powraca zwykły porządek mszy św. Codziennie wieczorem o godz. 18.00, a w niedzielę o 18.30 i 20.30.

  2. Wszystkich parafian zapraszamy dziś popołudniu do kościoła na wyjątkowy koncert kolęd i pastorałek, w wykonaniu Bernarda Dornowskiego z Czerwonych Gitar i Bogusława Olszonowicza o godz. 17.00. Wstęp wolny. Artyści występowali już wcześniej w Orłowie na koncertach plenerowych przy Domku Żeromskiego i skansenie rybackim Towarzystwa Przyjaciół Orłowa. Po koncercie Msza św. o godz. 18.30 z udziałem artystów.

  3. W naszej parafii w każdą środę po mszy św. wieczornej jest odmawiana Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy, a w czwartki po mszy wieczornej jest indywidualna adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00 zakończona wspólnymi nieszporami.

  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 17.00. Nabożeństwo pierwszosobotnie po mszy św. o godz. 8.00. Do chorych Ks. Jerzy i Ks. Andrzej udają się w piątek, a Ks. Marcin i Ks. Krystian w sobotę.

  5. W sobotę przypada Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Msze św. o 7.00, 8.00 i 18.00.

  6. Spotkanie rodziców dzieci przystępujących do pierwszej komunii św. w najbliższą środę, 30 stycznia, po mszy św. o 18.45 w salce pod plebanią.

  7. Nasza parafia organizuje wyjazd na Festiwal Młodych w Medugorje w dniach od 30 lipca do 8 sierpnia 2019 r. Koszt to 630 zł i 220 Euro. Program wywieszony jest w gablocie i na stronie internetowej naszej parafii. Zapisy po mszach św. w zakrystii.

  8. Intencje mszalne zamawiamy po mszach św. w zakrystii lub w biurze parafialnym. W naszej parafii istnieje możliwość zamawiania mszy św. gregoriańskich (30 za zmarłego) i suplikacyjnych (9 mszy błagalnych).