Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Zwykłą, 03.02.2019

  1. W Liturgii tego tygodnia wspominamy:
  • We wtorek: Św. Agatę, dziewicę i męczennice.
  • W środę: Świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.
  1. Zapraszamy na codzienny różaniec w intencji pokoju pół godziny przed mszą św. wieczorną (od poniedziałku do soboty o godz. 17.30, w  niedzielę o godz. 18.00). Ponadto w każdą środę po mszy św. wieczornej odmawiamy Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy, a w czwartki po mszy św. wieczornej indywidualna adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00 zakończona wspólnymi nieszporami.
  2. Od 5 lutego w naszej parafii wznawiamy dekanalny kurs dla osób, które przygotowują się do Sakramentu Małżeństwa. Spotkania odbywają się we wtorki o godzinie 19.00 w salce pod plebanią. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy.
  3. Nasza parafia organizuje wyjazd na Festiwal Młodych do Medugorje w dniach od 30 lipca do 8 sierpnia 2019 r. Koszt to 630 zł i 220 Euro. Program wywieszony jest w gablocie i na stronie internetowej naszej parafii. Zapisy po mszach św. w zakrystii.
  4. Intencje mszalne można zamawiać po mszach św. w zakrystii lub w biurze parafialnym. W naszej parafii istnieje możliwość zamawiania mszy św. gregoriańskich (30 za jednego zmarłego) i suplikacyjnych (9 mszy błagalnych).
  5. Serdecznie dziękujemy wszystkim parafianom za przyjęcie kolędy. Otaczamy Was swoją osobistą modlitwą. Bóg zapłać.
  6. Wszystkim jubilatom i solenizantom najbliższego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa.