Ogłoszenia parafialne na V Niedzielę Zwykłą, 10.02.2019

 1. Zapraszamy na codzienny różaniec w intencji pokoju pół godziny przed mszą św. wieczorną (od poniedziałku do soboty o godz. 17.30, w niedzielę o godz. 18.00). Ponadto w każdą środę po mszy św. wieczornej odmawiamy Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy,
  a w czwartki po mszy św. wieczornej indywidualna adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00 zakończona wspólnymi Nieszporami.
 2. Jutro, w poniedziałek, Wspomnienie Matki Bożej z Lourdes oraz XXVII Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy na mszę św. połączoną
  z udzielaniem sakramentu chorych o godz. 18.00.
 3. W środę 13 lutego kolejne czuwanie fatimskie. Po mszy św. o godz. 18.00 wspólny różaniec, uwielbienie, modlitwa o uzdrowienie duszy i ciała, a na koniec indywidualna modlitwa wstawiennicza.
 4. Wspólnota św. Hieronima zaprasza w środy o godz. 19.00 na wspólne rozważanie Pisma Św. do sali przy biurze parafialnym.
 5. Nasza parafia organizuje wyjazd na Festiwal Młodych do Medugorje w dniach od 30 lipca do 8 sierpnia 2019 r. Koszt to 630 zł i 220 Euro. Program wywieszony jest w gablocie i na stronie internetowej naszej parafii. Zapisy po mszach św. w zakrystii.
 6. Intencje mszalne można zamawiać po mszach św. w zakrystii lub w biurze parafialnym. W naszej parafii istnieje możliwość zamawiania mszy gregoriańskich (30 mszy za jednego zmarłego) i suplikacyjnych (9 mszy błagalnych).
 7. Wszystkim jubilatom i solenizantom najbliższego tygodnia oraz udającym się na ferie zimowe życzymy Bożego błogosławieństwa.