Ogłoszenia parafialne na VII Niedzielę Zwykłą, 24.02.2019

  1. Zapraszamy na codzienny różaniec w intencji pokoju pół godziny przed wieczorną mszą św. Od poniedziałku do soboty o 17.30, a w niedzielę o 18.00. Ponadto w każdą środę po mszy św. wieczornej jest odmawiana Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w czwartki po mszy wieczornej Koronka do Miłosierdzia Bożego i indywidualna adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00 zakończona wspólnymi nieszporami.
  2. Spotkanie nowego – drugiego kręgu rodzin, który powstaje przy naszej parafii w przyszły czwartek, 7 marca po Popielcu, o godz. 18.30 w sali pod plebanią. Zapraszamy rodziny pragnące budować swoje życie rodzinne na Chrystusie i Ewangelii. Spotkania odbywają się raz w miesiącu.
  3. Wspólnota św. Hieronima zaprasza w środy o 19.00 na wspólne rozważanie Pisma Św. do sali przy biurze parafialnym.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 17.00. Nabożeństwo pierwszosobotnie po mszy św. o godz. 8.00. Do chorych ks. Andrzej i Ks. Jerzy udaje się w piątek, a ks. Marcin i Ks. Krystian w sobotę.
  5. Zapraszamy na wspólne uwielbienie połączone z prowadzoną medytacją Pisma św. przed Najświętszym Sakramentem, po mszy św. wieczornej o godz. 18.30 w każdy pierwszy i trzeci piątek miesiąca.
  6. W tym tygodniu przypada również całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu przed Wielkim Postem, w najbliższy piątek po mszy św. i wspólnym uwielbieniu do soboty do godz. 7.00, z 1 na 2 marca. Zapraszamy wszystkich, choćby na 15 minut o dowolnej porze, a chętni mogą zapisywać się na poszczególne godziny adoracji do zeszytu przy wyjściu z kościoła, aby zapewnić ciągłość adoracji.
  7. Intencje mszalne zamawiamy po mszach św. w zakrystii lub w biurze parafialnym. W naszej parafii istnieje możliwość zamawiania mszy św. gregoriańskich (30 za zmarłego) i suplikacyjnych (9 mszy błagalnych).