Przyjdź, czekamy na Ciebie!

Pan Jezus dał nam zadanie, które mamy realizować: Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię (Mk 16,15)

Nie możemy umacniać wiary i wypełniać wspomnianego polecenia Chrystusa, bez wspólnego działania. To dlatego mamy w Parafii tyle różnych grup. Aby każdy z nas mógł wybrać zgodnie ze swoim powołaniem.

We wspólnotach prowadzi nas Duch Święty. Dzieją się tutaj rzeczy zwykłe i prawdziwie niepojęte. Przynoszą nam głębokie przemiany duchowe. Przybliżamy się do Pana przez Słowo i uczynki.

A dlaczego tak się dzieje? To proste, przecież Jezus nam to obiecał: „Gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Moje imię, tam jestem pośród nich” (Mt 18,20)

Kiedy się spotykamy

• ŚRODA – po wieczornej Mszy św. spotkania następujących wspólnot:
  • CZWARTEK – Wspólnota młodzieżowa (opiekun – ks. Tadeusz i s. Marta) o 16.00.
  • SOBOTA – Legion Maryi (opiekun – ks. Tadeusz), o 8.30 (po Mszy św. o 8.00),
  • Chór parafialny, który prowadzi Pani Organistka Katarzyna Hermann, w poniedziałki i czwartki o 17.00.
  • Ministranci (opiekun – ks. Paweł) – nowych kandydatów prosimy o kontakt bezpośrednio z księdzem opiekunem.
  • pierwsza SOBOTA miesiąca – Żywy Różaniec (opiekun – ks. Proboszcz), po Mszy św. o 8.00.
  • pierwsza NIEDZIELA miesiąca – Domowy Kościół (opiekun – ks. Proboszcz) na Mszy św. o 10.00
  • Wszystkich, którzy chcieliby się uaktywnić i dołączyć do którejkolwiek z grup zapraszamy serdecznie!

Wspólnoty dla młodzieży i dorosłych

Wspólnoty dla dorosłych