OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA II NIEDZIELĘ  ADWENTU - 04.12.2016r.

1. Dzisiaj obchodzimy XVI Dzień Modlitwy i Pomocy Materialnej Kościołowi na Wschodzie. Przy wyjściu z Kościoła możemy złożyć ofiarę na pomoc osobom w potrzebie mieszkającym a Wschodzie.
  2. Zapraszamy dzisiaj na Nieszpory o godz. 17.30.
  3. Zapraszamy na Roraty od poniedziałku do piątku o godz. 18.00 i w sobotę o godz. 7.00.
  4. Zapraszamy w poniedziałek na nabożeństwo do Matki Bożej Bolesnej o 17.30.
  5. We wtorek wspomnienie św. Mikołaja.
  6. W czwartek uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny.
  7. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy świętej wieczornej do godz. 20.00.
  8. W piątek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.30. W tym dniu Ksiądz Biskup Wiesław Szlachetka obchodzi imieniny. Pamiętajmy o Solenizancie w naszych modlitwach.
  9. W sobotę modlimy się za Ojczyznę podczas nabożeństwa różańcowego o godz. 17.30.
  10. Przy wyjściu z kościoła możemy otrzymać opłatek wigilijny oraz zakupić świece przygotowane przez Caritas w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Cena małej świecy wynosi 6 zł., dużej 16 zł.
  11. Zapraszamy na świąteczny bazar charytatywny, który odbędzie się w przyszłą niedzielę 11 grudnia w sali domu parafialnego.
  12. Zachęcamy do lektury Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Jasia.