NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO - 15 MAJA 2016

1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie o godzinie 17:30.

2. W poniedziałek święto NMP Matki Kościoła. Zapraszamy na Mszę świętą godz. 18.00.

3. We wtorek przypada dzień imienin Księdza Arcybiskupa Metropolity Gdańskiego Sławoja Leszka Głódzia. Pamiętajmy o modlitwie w intencji naszego Pasterza.

4. W czwartek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu po Mszy świętej wieczornej.

5. W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

6. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy uroczystość Najświętszej Trójcy. Na Mszy świętej o godz. 10.00 dzieci   naszej parafii przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej. Spowiedź dla Rodziców dzieci w tygodniu przed wieczorną Mszą świętą.

7. 25 maja podczas Mszy świętej o godz.17.00 Ksiądz Biskup Zbigniew Zieliński udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży naszej parafii.

8. Otrzymaliśmy nowe numery Gościa Niedzielnego, Niedzieli i Jasia.