OGŁOSZENIA PARAFIALNE

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 28 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 09.10.2016

  1. Przy wyjściu z kościoła, możemy dzisiaj  złożyć ofiarę do puszki na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, w związku z obchodzonym Dniem Papieskim.
  2. Plac przy Gdyńskich Krzyżach, nieopodal Urzędu Miasta godz. 16.30 - procesja różańcowa w stronę Gdyńskiej Kolegiaty z relikwiami Świętego Jana Pawła II. Rozważania różańcowe będą prowadzone przez gdyńskich aktorów, a modlitwie towarzyszyć będzie Reprezentacyjna Orkiestra Marynarki Wojennej. Wspólne spotkanie zakończy się modlitwą w intencji rodzin miasta Gdyni.
  3. W czwartek „dzień fatimski”.  W październiku zakończyły się objawienia fatimskie. Po Mszy świętej wieczornej i procesji z figurą Matki Bożej Fatimskiej odmówimy różaniec i modlić się będziemy trwając na adoracji do godz. 20.00.
  4. W październiku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe o godz. 17.30. Różaniec dla dzieci we wtorki i czwartki  o godz. 16.30. Różaniec w kaplicy Sióstr Elżbietanek o 17.30.
  5. Polecamy lekturze nowe numery Gościa Niedzielnego, Niedzieli i Listu.
  6. W czwartek wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, w sobotę wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła, pamiętajmy tego dnia o modlitwie w intencji naszych Sióstr Karmelitanek.