X NIEDZIELA ZWYKŁA - 07 CZERWCA 2015 r.

1.  Zapraszamy całe Rodziny do uczczenia Najświętszego Serca Pana Jezusa podczas codziennych nabożeństw czerwcowych po Mszy świętej wieczornej.
  2. W oktawie Bożego Ciała zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 i procesję eucharystyczną wokół kościoła.
  3. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  4. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  5. W sobotę „dzień fatimski”, zapraszamy na Mszę świętą o godz. 18.00 i procesję z figurą Matki Bożej Fatimskiej, po procesji odmówimy różaniec, a następnie adoracja do godz. 20.00.
  6. W tygodniu obchodzić będziemy następujące wspomnienia: w środę – bł. Bogumiła, biskupa, w czwartek - św. Barnaby, apostoła.
  7. Przypominamy o organizowanym bazarze „Skarby ze stryszka” i prośbie o przynoszenie rzeczy na bazar na plebanię lub do biura parafialnego.
  8. Zachęcamy do lektury kolejnych numerów Gościa Niedzielnego,   Niedzieli, Listu i Jasia.