OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA - 20 KWIETNIA 2014 r.

 
  1. Dzisiaj Msze święte w kościele o godz.8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 18.00 , nie będzie Mszy świętej w kaplicy Sióstr Elżbietanek o godz. 8.30. Jutro, w Poniedziałek Wielkanocny, Msze święte jak w każdą niedzielę. Jutro taca na uczelnie katolickie.

  2. Zapraszamy codziennie na nowennę przed świętem Miłosierdzia Bożego o godz. 17.30.

  3. Zapraszamy na modlitwę przed kanonizacją Ojca Świętego Jana Pawła II, w czwartek, piątek i sobotę. Zapraszamy na Mszę świętą o godz. 18.00 i czuwanie przed Najświętszym Sakramentem.

  4. W sobotę różaniec o godz. 17.30.

  5. Składamy serdeczne podziękowanie Parafianom, którzy swoim zaangażowaniem pomogli nam wszystkim przeżyć głęboko Triduum Paschalne.

  6. Ksiądz Arcybiskup Sławoj Leszek Głódź, 6 maja udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży klas III gimnazjum. Młodzież rozpoczyna nowennę przed bierzmowaniem. Naszymi modlitwami wspierajmy gimnazjalistów.

  7. Otrzymaliśmy kolejne numery Gościa Niedzielnego, Niedzieli, Jasia.