OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XII NIEDZIELA ZWYKŁA - 22 CZERWCA 2014 r.

 

  1. Po Mszy świętej zapraszamy na bazar „Skarby ze stryszka”. Zachęcamy też do skorzystania z poczęstunku, przygotowanego przez Parafian.
  2. Zapraszamy w Oktawie Bożego Ciała do uczczenia Chrystusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie podczas Mszy świętej o godz. 18.00 i procesji eucharystycznej po Mszy świętej.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 17.30. To prawie ostatni tydzień czerwca, zachęcamy więc do uczczenia Serca Jezusowego przez udział w modlitwie czerwcowej.
  4.  We wtorek przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  5. W czwartek Msza święta na zakończenie roku szkolnego dla dzieci o godz. 16.30, dla młodzieży gimnazjalnej i szkół średnich o godz. 18.00. Spowiedź przed wakacjami od poniedziałku od godz. 17.30. Nauczycielom i katechetom dziękujemy za trud pracy wychowawczej w roku szkolnym. Wszystkim życzymy błogosławieństwa Bożego na czas wakacji.
  6. W czwartek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu po Mszy świętej wieczornej do godz. 21.00.
  7. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gdyni odbędzie się Msza święta o godz. 18.00, a następnie procesja wynagradzająca do kościoła św. Stanisława Kostki.
  8. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  9. Składamy serdeczne podziękowanie księdzu Jackowi, Paniom Dorocie, Magdzie i Dorocie za pełny zaangażowania udział w przygotowywaniu cotygodniowej Gazetki Parafialnej. Niech Pan Bóg będzie nagrodą za służbę w dziele ewangelizacji, niech obdarza obfitym błogosławieństwem, niektórych na nowej, małżeńskiej, drodze życia, innych w życiu rodzinnym i zawodowym, a zawsze w służbie Bogu i Kościołowi w tym wymiarze parafialnym. Niech ta służba będzie dla innych wezwaniem do włączenia się w apostolstwo świeckich. Dziękujemy również drukarni „Optima” i Panu Adamowi za wszelką życzliwość i pomoc związaną z drukiem naszej Gazetki. Podziękowanie niech przyjmie również nasz Parafianin Pan Andrzej, któremu zawdzięczamy funkcjonowanie strony internetowej parafii. Bóg zapłać.