OGŁOSZENIA PARAFIALNE

PLAN WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ 2015

05.01.2015  PONIEDZIAŁEK

16:00 Powstania Styczniowego 2-18

16:00 Powstania Styczniowego 20-24

16:00 Powstania Styczniowego 26-42

16:00 Obrońców Westerplatte

16:00 Ułańska

 

07.01.2015  ŚRODA

16:00 Kostki Napierskiego 1-14

16:00 Kostki Napierskiego 15-36

16:00 Cyprysowa, Nawigatorów

16:00 Armatorów

 

08.01.2015  CZWARTEK

16:00 Szturmanów 1-17

16:00 Szturmanów 18-39

16:00 Sterników

16:00 Szyprów

 

09.01.2015  PIĄTEK

16:00 Cumowników

16:00 Spacerowa 9-27

16:00 Spacerowa 81-93

16:00 Krośnieńska, Al. Zwycięstwa 164, Kościelna, Ks. S. Zawackiego

16:00 Kaprów

 

10.01.2015  SOBOTA

15:00 Wielkopolska (numery parzyste)

15:00 Wielkopolska (numery nieparzyste)

15:00 Mysłowicka

15:00 Chorzowska, Sieradzka, Lotników

15:00 Raciborska, Rybnicka

 

11.01.2015  NIEDZIELA

15:00 Plac Górnośląski (numery parzyste)

15:00 Plac Górnośląski (numery nieparzyste)

 

12.01.2015  PONIEDZIAŁEK

16:00 Bytomska 2-12

16:00 Bytomska 16-24

16:00 Inżynierska 1-18

16:00 Inżynierska 19-44

16:00 Inżynierska 47-59

 

13.01.2015  WTOREK

16:00 Inżynierska 64-75A 

16:00 Inżynierska 77-93

16:00 Inżynierska 94-108

16:00 Inżynierska 109-127

 

14.01.2015  ŚRODA

16:00 Architektów 6-11

16:00 Architektów 12-22

16:00 Architektów 23-35

16:00 Architektów 39-65

 

15.01.2015  CZWARTEK

16:00 Folwarczna 2-7

16:00 Folwarczna 9-11

16:00 Oficerska 3-14A

16:00 Oficerska 16-26

 

16.01.2015 PIĄTEK

16.00 Techniczna 3 -11A

16.00 Techniczna 12 – 25C

16.00 Techniczna 27 – 37

16.00 Adwokacka

16.00 Miernicza

 

17.01.2015 SOBOTA

15.00 Wrocławska 52 – 73

15.00 Wrocławska 75 – 77ABC

15.00 Wrocławska 79 - 81A

15.00 Wrocławska 81B - 83AB

15.00 Wrocławska 85AB

 

18.01.2015 NIEDZIELA

15.00 Wrocławska 96 - 109

15.00 Wrocławska 110 – 131

 

19.01.2015 PONIEDZIAŁEK

16.00 Al. Zwycięstwa 187 - 190

16.00 Al. Zwycięstwa 190A - 207

16.00 Al. Zwycięstwa 208 - 240

16.00 Al. Zwycięstwa 242 – 259

16.00 Jaworowa

 

20.01.2015 WTOREK

16.00 Limbowa

16.00 Bukowa

16.00 Akacjowa 1 – 28

16.00 Akacjowa 29 – 74

16.00 Brzozowa

 

21.01.2015 ŚRODA

16.00 Klonowa

16.00 Miodowa

16.00 Wierzbowa

16.00 Kasztanowa

 

22.01.2015 CZWARTEK

16.00 Jodłowa

16.00 Świerkowa 30 – 38

16.00 Świerkowa 39 – 56

16.00 Olchowa

16.00 Zaciszna

18.00 Zapotoczna

18.30 Jesionowa

 

23.01.2015 PIĄTEK

16.00 Orłowska 2 - 37H

16.00 Orłowska 40 - 46

16.00 Orłowska 47 - 55

16.00 Orłowska 61 – 84

 

24.01.2015 SOBOTA

15.00 Popiela

15.00 Króla Jana III

15.00 Mestwina

15.00 Przemysława

 

25.01.2015 NIEDZIELA

15.00 Perkuna 2 -10

15.00 Perkuna 11 -31

 

26.01.2015 PONIEDZIAŁEK

16.00 Przebendowskich 3 – 20

16.00 Przebendowskich 21 – 49A

16.00 Światowida 3 – 22

16.00 Światowida 26 – 52

 

27.01.2015 WTOREK

16.00 Balladyny 1 – 19

16.00 Balladyny 20 – 36

16.00 Aldony

16.00 Goplany

18.30 Teofila Zegarskiego

 

28.01.2015 ŚRODA

16.00 Świętopełka 18 – 40

16.00 Świętopełka 41 – 62

16.00 Bernadowska 3A – M

16.00 Bernadowska 5 – 21

16.00 Spółdzielcza

 

29.01.2015 CZWARTEK

Kolęda uzupełniająca

  


II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM - 04 STYCZNIA 2015 r.

  1.  We wtorek 06.01.2015 uroczystość objawienia Pańskiego. Msze Święte według porządku niedzielnego.
  2. W styczniu Msze święte we wtorki w kaplicy Sióstr Elżbietanek będą o godz. 7.00, a nie o godz. 18.00.
  3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego i Niedzieli.