III NIEDZIELA ADWENTU - 14 GRUDNIA 2014 r.

1. Zapraszamy na świąteczny bazar charytatywny do salki w domu parafialnym, przygotowany przez Grupę św. Antoniego.
  2. Zapraszamy na Nieszpory dzisiaj o godz. 17.30.
  3. Zapraszamy na Roraty od poniedziałku do piątku o godz. 18.00 i w sobotę o godz. 7.00.
  4. W poniedziałek o godz. 17.30 nabożeństwo do Matki Bożej Bolesnej.
  5. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy świętej wieczornej do godz. 21.00.
  6. W piątek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.30.
  7. W sobotę modlimy się za Ojczyznę podczas nabożeństwa różańcowego o godz. 17.30.
  8. Spowiedź przed Świętami od poniedziałku od godz. 17.30. Prosimy nie odkładać spowiedzi na ostatnie dni, oraz na przyszłą niedzielę.
  9. Zachęcamy do czytania kolejnych numerów czasopism katolickich Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Jasia.
  10. Przy wyjściu z kościoła możemy otrzymać opłatek wigilijny i nabyć świecę z Caritas w cenie 6 lub 16 złotych.
  11. Program kolędy zostanie podany w przyszłą niedzielę.