OGŁOSZENIA PARAFIALNE


IV NIEDZIELA ZWYKŁA - 01 LUTEGO 2015 r.

  1.  Zapraszamy na „Godzinę Miłosierdzia” dzisiaj o godz. 15.00.
  2. W poniedziałek, święto Ofiarowania Pańskiego. Msze święte w kościele o godz. 7:00; 8:00 oraz 18:00. Na liturgię przynosimy świece. W tym dniu obchodzimy Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Ofiary zbierane w czasie Mszy świętej przeznaczone są na zakony kontemplacyjne.
  3. W poniedziałek zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej Bolesnej godz. 17.30.
  4. Msze święte we wtorki w kaplicy Sióstr Elżbietanek będą o godz. 18.00.
  5. W czwartek zapraszamy do modlitwy w intencji kapłanów i nowych powołań do służby Bożej po Mszy świętej o godz. 8.00. Spowiedź od godz. 17.30. Po Mszy świętej wieczornej „Godzina święta” i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00.
  6. W piątek ks. Andrzej odwiedzi chorych z Komunią święta. Zapraszamy na adorację o godz. 15.00, o godz. 17.00 spowiedź, o 17.30 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Dzieci i młodzież zapraszamy na Mszę świętą o godz. 18.00.
  7. W sobotę zapraszamy wspólnotę Żywego Różańca na Mszę świętą o godz. 8.00 i nabożeństwo różańcowe. Do chorych udadzą się ks. Proboszcz i ks. Piotr.
  8. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim Parafianom, których odwiedziliśmy z posługą duszpasterską, za przyjęcie kapłanów. Składamy podziękowanie za złożone ofiary.
  9. W przyszłą niedzielę, 8 lutego, rozpoczną się w naszym kościele katechezy dla dorosłych i młodzieży, prowadzone przez katechistów ze wspólnoty neokatechumenalnej. Pierwsza katecheza w niedzielę o godz. 19.00, a kolejne w poniedziałki i środy o godz. 19.00
  10. Zachęcamy do lektury czasopism katolickich: Gościa Niedzielnego, Niedzieli, Jasia.