OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 12 PAZDZIERNIKA 2014 r.

 

  1. Przy wyjściu z kościoła, możemy dzisiaj złożyć ofiarę do puszki na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, w związku z obchodzonym Dniem Papieskim.
  2. Dzisiaj, w Dniu Papieskim Ksiądz Arcybiskup Metropolita Leszek Sławoj Głódź zaprasza wszystkich Gdynian na modlitewne spotkanie, które rozpocznie się o godz.16.15 u stóp Gdyńskich Krzyży przy Urzędzie Miasta.
  3. W poniedziałek „dzień fatimski”. W październiku zakończyły się objawienia fatimskie. Po Mszy świętej wieczornej i procesji z figurą Matki Bożej Fatimskiej odmówimy różaniec i modlić się będziemy trwając na adoracji do godz. 21.00.
  4. W październiku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe o godz. 17.30. Różaniec dla dzieci w środy i piątki o godz. 16.45. Różaniec w kaplicy Sióstr Elżbietanek o 17.30.
  5. W czwartek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu po Mszy świętej wieczornej do godz. 21.00.
  6. W poniedziałek wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego; w środę wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła, pamiętajmy tego dnia o modlitwie w intencji naszych Sióstr Karmelitanek; w czwartek św. Jadwigi Śląskiej – to dzień dziękczynienia za dar życia i posługiwania Kościołowi św. Jana Pawła II; w piątek św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika; w sobotę święto św. Łukasza Ewangelisty, pamiętajmy o modlitwie w intencji ks. Łukasza, który obchodzi imieniny.
  7. Polecamy lekturze nowe numery Gościa Niedzielnego, Niedzieli i Listu.