OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA - 26 PAŹDZIERNIKA 2014 r.

 

  1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe do piątku włącznie o godz. 17.30. Różaniec dla dzieci we środę o godz.16.45.
  2. Spowiedź przed uroczystością Wszystkich Świętych od poniedziałku od godz. 17.30.
  3. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w czwartek po Mszy świętej wieczornej.
  4. W sobotę, 1 listopada, uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte w kościele jak w każdą niedzielę. Msza święta w kaplicy Sióstr Elżbietanek o godz. 8.30.   Modlitwa za zmarłych na cmentarzu w Kolibkach o godz. 12.00.   Tradycyjnie odprawiona zostanie Msza święta o godz. 15.00 w kościele i modlitwa za zmarłych podczas procesji na cmentarzu parafialnym. W dniach od 1 listopada do 8 możemy uzyskać odpust zupełny i ofiarować go za zmarłych w czyśćcu.
  5. W przyszłą niedzielę Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych.
  6. Zachęcamy do lektury Nowych numerów Gościa Niedzielnego, Niedzieli oraz Jasia.