XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA - 09 LISTOPADA 2014 r.

1.  Dzisiaj po Mszy świętej, przy wyjściu z kościoła możemy złożyć ofiarę, aby wesprzeć „Kościół w potrzebie”.
  2. Chór Stella Maris zaprasza we wtorek na Mszę świętą o godz. 18.00 i na koncert pieśni patriotycznych po Mszy świętej.
  3. W poniedziałek i wtorek modlić się będziemy na różańcu w intencji zmarłych wymienionych w wypominkach o godz. 17.15.
  4. W czwartek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu po Mszy świętej wieczornej do godz. 21.00.
  5. Polecamy lekturze nowe numery Niedzieli oraz Gościa Niedzielnego.
  6. We wtorek wspomnienie św. Marcina z Tours, w tym dniu obchodzimy 96 rocznicę odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę, we środę wspomnienie św. Jozafata, w czwartek świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka, Krystyna – pierwszych męczenników Polski.