III NIEDZIELA ZWYKŁA - 24 STYCZNIA 2016

1. W poniedziałek nabożeństwo do Matki Bożej Bolesnej o godz. 17.30.
  2. W środę i w sobotę zapraszamy na różaniec o godz. 17.30.
  3. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy świętej wieczornej do godz. 20.00.
  4. W piątek zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.30.
  5. Zachęcamy do lektury nowych numerów Małego Gościa Niedzielnego, Gościa Niedzielnego, Niedzieli i Jasia.
  6. W sobotę mija kolejna rocznica śmierci Księdza Jerzego Kłopotek Główczewskiego. Dobry Jezu, a nasz Panie daj mu wieczne spoczywanie.
  7. We wtorek obchodzimy wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa, w środę bł. Jerzego Matulewicza, w czwartek św. Tomasza z Akwinu, w sobotę św. Jana Bosko.
  8. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim Parafianom, których odwiedziliśmy z posługą duszpasterską, za przyjęcie kapłanów. Składamy również podziękowanie za złożone w czasie kolędy ofiary.