KOLĘDA 2009/2010

28 grudnia 2009 roku (poniedziałek)
- od                                           - godz. 16.00 - ul. Spółdzielcza            - od godz. 16.00 - ul. Bernadowska 3
                                            - od godz. 16.00 - ul. Aldony            - od godz. 16.00 - ul. Bernadowska 5                                                                                                             - od godz. 16.00 - ul. Bernadowska 7-21
 
29 grudnia (wtorek)
- od godz. 16.00 - ul. Świętopełka 18-32    - od godz. 16.00 - ul. Goplany
- od godz. 16.00 - ul. Świętopełka 33-50    - od godz. 16.00 - ul. Tefila Zegarskiego
- od godz. 16.00 - ul. Świętopełka 51-62
 
30 grudnia (środa)
- od godz. 16.00 - ul. Balladyny   1-16A     - od godz. 16.00 - ul. Mestwina
- od godz. 16.00 - ul. Balladyny 17-25       - od godz. 16.00 - ul. Króla Jana III
- od godz. 16.00 - ul. Balladyny 27-36
 
2 stycznia 2010 roku (sobota)
- od godz. 15.00 - ul. Przebendowskich   3-15
- od godz. 15.00 - ul. Przebendowskich 16-26
- od godz. 15.00 - ul. Przebendowskich 27-49A
- od godz. 15.00 - ul. Przemysława 2-8B,
- od godz. 15.00 - ul. Przemysława 9-18
 
4 stycznia (poniedziałek)
- od godz. 16.00 - ul. Światowida   3-17     - od godz. 16.00 - ul. Perkuna   2-10
- od godz. 16.00 - ul. Światowida 19-29     - od godz. 16.00 - ul. Perkuna 11-31
- od godz. 16.00 - ul. Światowida 32-52
 
5 stycznia (wtorek)
- od godz. 16.00 - ul. Popiela   5-14A        - od godz. 16.00 - ul. Świerkowa 33-40
- od godz. 16.00 - ul. Popiela 15-26           - od godz. 16.00 - ul. Świerkowa 41-46
                                                                       - od godz. 16.00 - ul. Świerkowa 47-56
 
7 stycznia (czwartek)
- od godz. 16.00 - ul. Olchowa                 - od godz. 16.00 - ul. Jodłowa
- od godz. 16.00 - ul. Zapotoczna             - od godz. 16.00 - ul. Zaciszna
- od godz. 17.00 - ul. Jesionowa               - od godz. 17.30 - ul. Orłowska 1-2
 
8 stycznia (piątek)
- od godz. 16.00 - ul. Orłowska   4-37      - od godz. 16.00 - ul. Orłowska 47-51
- od godz. 16.00 - ul. Orłowska 40-46      - od godz. 16.00 - ul. Orłowska 55-66
                                                                                              - od godz. 16.00 - ul. Orłowska 70-84
 
9 stycznia (sobota)
- od godz. 15.00 - Aleja Zwycięstwa 187-190
- od godz. 15.00 - Aleja Zwycięstwa 190A
- od godz. 15.00 - Aleja Zwycięstwa 191-195
- od godz. 15.00 - Aleja Zwycięstwa 199-216A
- od godz. 15.00 - Aleja Zwycięstwa 218-236
 
11 stycznia (poniedziałek)
- od godz. 16.00 - Aleja Zwycięstwa 238-246         - od godz. 16.00 - ul. Miodowa
- od godz. 16.00 - Aleja Zwycięstwa 252-291
- od godz. 16.00 - ul. Wierzbowa   2-12
- od godz. 16.00 - ul. Wierzbowa 23-36
 
12 stycznia (wtorek)
- od godz. 16.00 - ul. Akacjowa   1-15       - od godz. 16.00 - ul. Jaworowa
- od godz. 16.00 - ul. Akacjowa 15A-28     - od godz. 19.00 - ul. Brzozowa
- od godz. 16.00 - ul. Akacjowa 29-53A
- od godz. 16.00 - ul. Akacjowa 55-74
 
13 stycznia (środa)
- od godz. 16.00 - ul. Bukowa   6-14         - od godz. 16.00 - ul. Kasztanowa   1-11
- od godz. 16.00 - ul. Bukowa 15-22A       - od godz. 16.00 - ul. Kasztanowa 12-22
- od godz. 16.00 - ul. Klonowa
 
14 stycznia (czwartek)
- od godz. 16.00 - ul. Limbowa   3-21       - od godz. 16.00 - ul. Oficerska   3-14A
- od godz. 16.00 - ul. Limbowa 23-43       - od godz. 16.00 - ul. Oficerska 16-26
- od godz. 16.00 - ul. Sędziowska
 
15 stycznia (piątek)
- od godz. 16.00 - ul. Techniczna   3-11A  - od godz. 16.00 - ul. Miernicza   1-11
- od godz. 16.00 - ul. Techniczna 12-25C  - od godz. 16.00 - ul. Miernicza 12-24
- od godz. 16.00 - ul. Techniczna 27-37
 
16 stycznia (sobota)
- od godz. 15.00 - ul. Architektów   6-11   - od godz. 15.00 - ul. Adwokacka
- od godz. 15.00 - ul. Architektów 12-22
- od godz. 15.00 - ul. Architektów 23-35
- od godz. 15.00 - ul. Architektów 39-65