Wycieczka do Zakopanego
W dniach 14-21 stycznia wybraliśmy się wraz z księdzem Proboszczem, siostrą Wiolettą i siostrą Anicetą do Zakopanego. Pogoda dopisała wspaniale! Odwiedziliśmy też Kraków i Częstochowę.

Więcej zdjęć znajduje się w Galerii.

Tegoroczne jasełka – przedstawienie „Opatrzność”

18 grudnia bezpośrednio po Mszy Świętej wieczornej, odbyły się w naszej parafii jasełka pt: „Opatrzność”. W jasełkach wziął udział Ks. Proboszcz wraz z Kapłanami pracującymi w naszej Parafii, parafianie oraz młodzież z zespołu Immaculata.

Jasełka te opowiadają o pięknej miłości jaką darzył św. Józef – Maryję, o ich trudnościach podczas szukania miejsca, by mógł urodzić się mały chłopiec- Syn Boży, mówią też o bólu jaki przeżywali, kiedy usłyszeli o Herodzie i zabójstwie niewinnych Betlejemskich dzieci.

Może znajdziecie chwilę, aby wspólnie z nami przeżyć ten dzień jeszcze raz i jeszcze bardziej przybliżyć się do tej wielkiej i niepojętej tajemnicy Narodzenia Pańskiego.

Wszystkich tych, którzy nie mogli być z nami zapraszamy do obejrzenia filmiku.

Zespół Immaculata – Przedstawienie „Opatrzność”